PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610244}

Miłość

Amour
7,7 47 502
oceny
7,7 10 1 47502
8,0 38
ocen krytyków
Miłość
powrót do forum filmu Miłość

Przeraża mnie brak jakiegokolwiek zamysłu artystycznego w najnowszym filmie Heneke. Żadnej koncepcji. Pustka.

ocenił(a) film na 5
waukorbowy

Przegrałeś tą dyskusję w momencie kiedy zacząłeś rzucać inwektywami. Nie widzisz tego?

ocenił(a) film na 10
Finalny_Odbiorca

Ty przegrałeś. Świadczy o tym lista twoich arcydzieł. Jesteś fanem przeciętnych filmów, twój głos to głos miernoty. Nie widzisz tego? W moich poprzednich wypowiedziach sprzed TLDR nic takiego nie miało miejsca. Jesteś Ignorantem z napompowanym ego.

ocenił(a) film na 5
waukorbowy

Trolling 4/10

ocenił(a) film na 10
Finalny_Odbiorca

hahahaha Ty nawet nie wiesz co to jest trolling. Każdego z kim przegrywasz dyskusję oskarżasz o trolling?
typowo lamusowy masz tez sposób dyskusji : rzucasz internetowy wyświechtany frazes i nic więcej.

ocenił(a) film na 5
waukorbowy

Za 10 lat wróć do tego tematu i spójrz jakie głupoty wypisujesz.

ocenił(a) film na 10
Finalny_Odbiorca

PMS? tldr? 4/10? czym jeszcze mnie zaskoczysz?

Ty wypisujesz głupoty kozaczku.

ocenił(a) film na 5
waukorbowy

Nie wiem po co odpisujesz. Nie widzisz, że nic z tej dyskusji nie wyniknie? Idz się onanizować nad swoim wysublimowanym gustem filmowym na forum Janus Films. Zejdź ze sceny, przestań robić z siebie intelektualnego błazna i zaciągnij kurtynę. Wtedy będę bił brawo. I tu się kończy moja część tej ''rozmowy'' z tobą.

ocenił(a) film na 10
Finalny_Odbiorca

aleś Ty mądry. Skoro nie chcesz dyskutowac to nie dyskutuj. Tak bardzo pragniesz mieć ostatnie zdanie?

PMS, tldr, 4/10 - to są twoje 3 pełne wypowiedzi. z takimi jak Ty nie da się dyskutować.

ocenił(a) film na 10
Finalny_Odbiorca

Strzelasz oklepanymi hasłami za które to Tobie bedzie, jak już nie jest wstyd.

użytkownik usunięty
waukorbowy

Jesteś mega żałosnym typem.

ocenił(a) film na 7
waukorbowy

ja tam patrze na film pod innym kontem.Czlowiek to takie stworzenie ze latwo sie przyzwyczaja do tego co ma i zna i jest to bezpieczne a nowe?roznie moze byc.bo przeciez maz mogl nie dac rady,zalamal sie psychicznie i zona zostalaby przy corce.A on moggl znalesc sobie kogos innego.nie odszedl,zostal przy niej z przywiazania i tym ze chorego nie zostawia sie w potrzebie,a jednak....zakonczyl cierpienie zony.

ocenił(a) film na 9
Finalny_Odbiorca

Naprawde myslisz ze postawienienie kamery w hospicjum zrownalo by sie z dzielem Haneke? A co z pojeciem tworczosci? Zastanow sie na czym tak naprawde polega rola rezysera. Czy to tylko i wylacznie o scenariusz chodzi czy o sposob jego realizacji. Moze gdzies podobne historie byly juz ekranizowane ale chyba nigdy dotad tak w sposob tak przemyslany. Rezyser stworzyl film bez zanych zbednych srodkow, absolutnie pozbawiony tanich chwytow, gdzie mozna by pojsc w zupelnie inna strone i nafaszerowac sceny patosem rodem z crash. Precyzja ujec, mozna by rzec - spokoj i harmonia, a jednak w widzu az sie gotuje. Arcydzielo to nie jest napewno, ja jednak z czystym sumieniem umiescil bym go na tej samej polce z wybitnymi filmami Kieslowskiego.

Finalny_Odbiorca

Też się zawiodłam. Film słaby. Z tej tematyki bardziej polecam Iris".

ocenił(a) film na 7
Finalny_Odbiorca

Haneke ma taki styl. Obejrzyj "Pianistkę" i "Funny games". Niektórzy nazywają to "chłodną narracją". Zauważasz, że nawet muzyki nie ma. To wszystko jest zamierzone.

użytkownik usunięty
Finalny_Odbiorca

Twoja opinia w pełni oddaje moje wrażenia z seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones