PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38377}

Miasto Boga

Cidade de Deus
8,0 171 720
ocen
8,0 10 1 171720
7,8 25
ocen krytyków
Miasto Boga
powrót do forum filmu Miasto Boga

Takie tam..

ocenił(a) film na 1

..z kamerą wśród zwierząt.
Film może się spodobać ludziom badającym takie zjawiska przyrody, socjologom i generalnie
osobom z duszą społecznika, spragnionym opowieści o egzotycznym syfie w jakim niektórzy żyją
nawet już w XXI wieku. W wypadku całej reszty spore ryzyko zanudzenia i nieprzyjemnych wrażeń
przy oglądaniu tych pięknych inaczej, brudnych i spoconych facjat.

ocenił(a) film na 9
600795621

nie chce cie obrażać ale twój komentarz i ocena filmu tego wymaga żeby cie nazwać kretynem bez gustu zresztą na 100 tysięcy głosów fim ma ocena powyżej 8 i jest w top 100 filmów wszechczasów w rankingu filmweb także nie wiem jak można dać ocene 1

ocenił(a) film na 10
600795621

Cóż za ciekawość świata!!! Dla Ciebie XXI wiek to szklane budynki, facebook i plastik. To dopiero nuda...

ocenił(a) film na 8
600795621

Haha ;]
Wielu komentarzy już się naczytałem i wielu mógłbym się spodziewać, ale tym mnie zupełnie rozbroiłeś. Dawno nie rozbawiło mnie tak czyjeś podejście do zagadnienia, pozdrawiam...

ocenił(a) film na 7
600795621

Jesteś chyba skończonym idiotom. Masz chyba jakiś uraz z dzieciństwa. Wychowałeś się w zoo i rzucali do ciebie kamieniami co ?

ocenił(a) film na 8
jakubskrzynski

Musisz od razu pluć w niego jadem? Odnieś się do jego wypowiedzi, a nie do jego osoby. Człowiek napisał co myśli, więc skomentuj jego wywód, a nie przeszłość, dzieciństwo i stopień zaawansowania choroby.

sleett

Myślę że gość jest zbyt mało ogarnięty życiowo by zwyczajnie skomentować wypowiedz użytkownika na forum nie dzieląc się własnymi przeżyciami z dzieciństwa.

ocenił(a) film na 1
jakubskrzynski

Niee... gdyby tak było to film by mi się spodobał, bo przypominałby mi dzieciństwo.

"Idiotom" to liczba mnoga i to w innym przypadku, kubusiu.

ocenił(a) film na 7
600795621

haahahahahaha "z kamerą wśród zwierząt" rozyeahbałeś mnie tym

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
600795621

No właśnie z kamerą wśród zwierząt. Czy to nie fantastyczne? Jeszcze ta muzyka przypominająca odgłosy dżungli. Panie i panowie oto człowiek!

ocenił(a) film na 9
600795621

zabawny jesteś. można gdzieś obejrzeć więcej twoich wygłupów?

ocenił(a) film na 9
600795621

Zwykły troll i tyle, film na 1 to taki bez fabuły, gdzie nic się kupy nie trzyma, zakłamany, źle zmontowany etc. Co w tym konkretnym jest takiego złego ? Produkt ocenia się po tym jak wygląda w porównaniu do innych z poprawką na to co chciał pokazać twórca.

600795621

ja filmu jeszcze nie ogladałam,ale nie obrażaj ludzi biednych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones