PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807253}

Misja Greyhound

Greyhound
6,8 15 963
oceny
6,8 10 1 15963
5,8 9
ocen krytyków
Misja Greyhound
powrót do forum filmu Misja Greyhound

błagam Cię Tomek

ocenił(a) film na 6

Zagraj w końcu jakis zły charakter, dewianta mordercę małych dzieci czy coś, no nie bądz taki wyprasowany i dobruy.Uświń sie, ubrudź, upodlij i naćpaj. Plizzzzzzzzzzzzzzzzz

tnils

Prędzej Danny Trejo zagra w komedii romantycznej.

ocenił(a) film na 7
fenio_px

Albo Arni S. i Stefek S. parę w gejowskim melodramacie.

klajton1

Kto to jest ten Stefek S.????????????????????????????????????????????????????????????????????

macrox

Co ma piernik do wiatraka? Co ma klajton do macroxa? I co ma Stefan do Sylwestra?

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Mój błąd, mój bardzo wielki błąd!!! Chodziło mi oczywiście o Sylwka!!

Shadow_dawnego_ggggggg

Ogromna wiekszos sie domyslila :D

klajton1

Pomyślałam o Seagalu. To mogłoby być ciekawe :D

tnils

NIEEEEEE

tnils

takie rzeczy to on tylko w prawdziwym zyciu robi w filmach musi udawać świetego żeby ludzie wierzyli jaki to on fajny :]

tnils

Tomek cię nie posłucha, bo chce aby go kanonizowano.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_ggggggg

Na bank będzie!!:). Przeżył ze 2 katastrofy samolotowe, ze 3 podróże morskie, był z 5 razy kapitanem, uratował Rayana, obronił Afganistan przez Ruskimi, umarła mu żona w Seatlte, sam umarł na Aids w Filadelfii, szybko biegał i super grał w pingla. Problemem będzie tylko, że Spike Lee karze bojkotować ten film, bo utrwala podziały rasowe, bo czarni znowu tylko jako służący. Przecież mogli strzelać z działka albo być kapitanem Uboota:)

ocenił(a) film na 7
tnils

Ten czarny steward (bo takie oficjalnie miał chyba stanowisko) podawał amunicję do działka i poległ gdy pocisk wystrzelony z U-boota trafił w niszczyciel. Potem uroczyście go pochowali tj. raczej utopili, znaczy tego czarnego stewarda.

klajton1

skubany nawet po śmierci nie chciał zejść ze stanowiska :O

tnils

Miał koronawirusa i przeżył

ocenił(a) film na 6
tnils

tnils jeszcze w między czasie poleciał do kosmosu i szczęśliwie wrócił

tnils

W sumie zagral kongresmama erotomana w wojnie charliego wilsona

tnils

To może podpowie jego imiennik
Droga do zatracenia.
Fakt, że nawet tam - nie jest jakimś zwyrolem. Film stary, ale warty, by sobie przypomnieć, nawet po latach.

att_att

Dokładnie, właśnie miałam o nim napisać :)

tnils

Coś w tym jest

tnils

w Cirle zarał złego. naprawdę złego.

tnils

Zgadzam się.Pamiętam kiedy Costner kojarzył mi się tylko z pozytywnymi postaciami i obejrzałem Mr Brooks Nowe wrażenia dla widza i coś w rodzaju odświeżenia wizerunku aktora.

ocenił(a) film na 9
tnils

Przecież zagrał złego w "Ladykillers"

ocenił(a) film na 8
tnils

Byłoby nieźle :)

użytkownik usunięty
tnils

Sądząc po wytwornie manifestowanym oburzeniu, jakie malowało się na Tomkowej twarzy podczas gali Oskarów, na której Ricky Gervais wyśmiewał się z pedofilii w Hollywood bacz, aby twe marzenia o upodleniu naszego bohatera nie okazały się kiedyś zbyt realistyczne.

Oczywiście ja w tym momencie niczego nie twierdzę, bo nie wiem, natomiast wszelakie takie "oburzenie" budzi zawsze we mnie czujność, szczególnie, jeżeli dotyczy zjawisk powszechnie relacjonowanych i przez to znanych, gdy ktoś znajdujący się z definicji w samym ich centrum sprawia wrażenie, jakby urodził się kilka minut wcześniej i był zaskoczony niczym wszyscy Niemcy po II WŚ, że było ludobójstwo i jakieś obozy śmierci. No nie wiedzieli, chcieli przecież tylko chronić Żydów, Polaków i Ruskich przed niedogodnościami wojny. No i Sodomitów oczywiście.

ocenił(a) film na 6

czyli wtedy by mnie mile zaskoczył:)

tnils

Ja chętnie zobaczył bym coś na kształt Cast Away 2.0 z nim w roli głównej
Z tym że tym razem powinien wylądować na wyspie opanowanej przez jakichś złoli.
W walce o przeżycie w buszu mógł by ich po kolei usypiać wykonanymi przez siebie pułapkami.

tnils

Twoje błagania nie zostały wysłuchane. TH ratuje tym razem sierotę:
https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Nowiny+ze+%C5%9Bwiata+Zwiastun+nr+1-55530

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_ggggggg

Niektórzy to 'ratuje' odbierają jako przykrywkę.
https://www.youtube.com/watch?v=63hqK9SG4iw
komentarz Actrue (1 tydzień temu)
'anyone see that new Tom Hanks movie coming out about him trafficking a underage girl across America? theyre mocking us in front of our faces ',
dwie ostatnie odpowiedzi tez ciekawe:
Jasmine Marie
1 tydzień temu
@Patrick McGregor Yes, that makes sense. He's always portrayed a squeaky clean image, except maybe that old TV show where he dressed as a woman idk..but point being, they portray him as a great guy. And now with these new movies, a great guy who helps children. Ugh.

Singing Sparrow
1 tydzień temu
Isacc Kappy said Tom Hanks is a Pedophile. Also seen Tom on the Jimmy Kimmel Toddlers and Tiaras episode with his 6 year old daughter? If they think that is funny they must be evil

Jak już Zyndram wyżej zauważył, ta 'święta naiwność' zastanawia, szczególnie jak się porówna z wypowiedziami np. Gibsona, Wooda, Franco i kilku innych nt pedofilii, satanizmu, kanibalizmu czy handlu organami w Hell'o'wood.

ocenił(a) film na 6
tnils

Ale on już grał złą rolę jak reklamował plebejuszom wiruska ]:->

tnils

Miał mały skok w bok w Filadelfii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones