PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752976}
6,9 10 1 59624
6,8 33
oceny krytyków
Mission: Impossible Fallout
"Mission: Impossible – Fallout" to ni mniej, ni więcej jak wypisana za 178 milionów dolarów karta... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Christopher McQuarrie wysoko ustawia poprzeczkę widzowi, który musi wykazać się niemałym skupieniem, by nieprzerwanie trzymać rękę na pulsie wszystkich twistów i nie stracić z oczu żadnej z wykładanych kart. Jak banalnie by to nie zabrzmiało, meritum wciąż stanowi jednak w tym przypadku uciecha z uczestniczenia we wszystkich pościgach, strzelaninach bądź pojedynkach na pięści i wszelkie przedmioty w zasięgu ręki. więcej
Szósta część "Mission: Impossible" urzeka fakturą obrazu. W niektórych momentach możemy odnieść wrażenie, że oglądamy "Spectre" (2015) czy "Mrocznego Rycerza Powstaje" (2012). Dzieje się tak za sprawą operatora Roba Hardy’ego, który sprawnie eksperymentuje z kolorami kliszy poprzez nasycenie ciemnej, renesansowej wręcz palety barw. więcej
"Fallout" zmiksowało to wszystko, co w MI najbardziej kochamy, i połączyło z odświeżoną tego wersją, która w mojej opinii jest arcydziełem współczesnego kina akcji. więcej