PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489051}
7,5 279
ocen
7,5 10 1 279
Mo hup leung juk
powrót do forum filmu Mo hup leung juk

Zakończenie

ocenił(a) film na 10

Kurczę muszę przyznać, że zakończenie mnie bardzo zasmuciło. Myślałam że ona jednak w tym grobie jak się obudzi to on z nią też a ona tak bez pardonu dała się zakopać żywcem :( Film strasznie grał na emocjach, rozpoczął się od komedii romantycznej więc spodziewałam się, że zakończy się to dobrze a tutaj taki psikus. Potem sprawa zaczęła przypominać Romea i Julię więc zaczynałam spodziewać się najgorszego. I mamy kolejny chiński film po którym nie wiem jak się nazywam ani co ze sobą zrobić ... ;(

ocenił(a) film na 10
kiara_94

to już zdążyłam drugi raz film zobaczyć i jeszcze nikt mi nie odpisał?

ocenił(a) film na 10
kiara_94

Dla tego ze to mało znany film, ogólnie większość chińskich filmów jest u nas mało znanych z powodu takiego ze w Polsce ich nie wydają i jedyne dostępne źródło to obejrzeć w necie z napisami. A co do samego filmu mam takie samo odczucie co ty, film b. piękny, ogólnie uwielbiam kina azjatyckie, jakoś mają coś co w produkcjach innych krajów mi brakuje.

ocenił(a) film na 8
Zigor

Tak, zgodzę się, że film bardzo nastrojowy, smutno się skończył. Na początku trochę się pośmiałam, by potem zmienić się w fontannę. Och, dlaczego? Dlaczego tak się to skończyło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones