PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120029}
7,0 1 308
ocen
7,0 10 1 1308
Moon Child
powrót do forum filmu Moon Child

Film dobry, trochę nieprofesjonalnie zrealizowany, ale dalej wzruszał, śmierć brata Sho i że wszystko działo się na oczach Sona, który nie wiedział co zrobić, Toshiego, który poświęcił się aby ratować przyjaciela, Sona do którym człowiek się przywiązał w trakcie filmu… wszystko to było wzruszające i nawet ten brak profesjonalizmu aktorskiego nie przeszkadzał, dało się o tym zapomnieć. Pierwsza część filmu raczej wesoła, druga to już bardziej dramat. Scenariusz świetny, ze świetnym zakończeniem. Nie spodziewałam się jeszcze zobaczyć Sho po tym jak „umarł”. W ogóle wszyscy bohaterowie w filmie przeszli na ”drugą stronę”, tylko mała Hana żyła dalej. Najmniej z nich było mi żal Yi- Che, nie wiem czy w ogóle było, może trochę? Może dlatego, że się nie odzywała dużo i człowiek się do niej tak nie przywiązał… Gackt i Hyde grali średnio, przyjaciele byli lepsi, najbardziej polubiłam grę aktorską młodziutkiego Hongo Kanatay (<3) który zresztą był słodki. Hyde nie wyglądał tak przystojnie jak na fotach w necie, właściwie w ogóle nie wyglądała jakoś ładnie…
W ogóle w moim przypadku to było tak, że oglądałam i z początku gra Gacka i Hyde tak mnie raziła że nie dało się za bardzo oglądać i film mnie nudził, potem doszłam do najzabawniejszej sceny z filmu, która mnie śmieszyła i którą lubię:

- Jedziesz za szybko!
- Po to są samochody! (I mało nie wywróciło prawie samochodu)
- Masz prawko?
- Oczywiście że nie!
- Więc ja prowadzę
- Spieprzaj

-Nasze życie jest w rękach debila!

I jakoś od tego momentu zacżęło mi się podobać, włączyłam od nowa od początku i nie raziła mnie tak gra głównych bohaterów, nawet ich polubiłam

Mam takie pytanie, a w zasadzie kilka:
Przed czym uciekali Kei i jego przyjaciel na początku? I co się stało z tym przyjacielem?

I czemu Gackt wyrzucił te kwiatki w scenie po tym facecie co szedł z kurami, a potem zaprosili Gacka na śniadanie które gotowała ta Yi coś tam i on wtedy wyrzucił kwiatki które miał, to były dla niej kwiaty?

A w ogóle jak myślicie, wszyscy aktorzy znali język tajwański lub się jego uczyli na potrzeby filmu, bo ciągle mięli z nim styczność? Nawet dzieci? Oni wszyscy mówili po tajwańsku jakby mówili w swoim języku… W ogóle akcja działa się w Tajwanie czy Japonii? Bo pisze że Japonii, ale te ulice wyglądały jak Tajwańskie a nie Japońskie

I o co chodzi z tą rybą pływająco w powietrzu która nawiedzała brata Sho?

Mam jeszcze takie pytanie, to błąd w tłumaczeniu czy żona Sho w szpitalu nazwałą brata swoim ojcem i kaząła córce przywitać się z dziadkiem? O co chodziło? To dlatego bo ona traciła pamięć z powodu nowotworu?

Aha i czemu te dzieciaki, ci nastolatkowi zastrzelili swojego szefa wtedy jak Sho i Kei przyszli walczyć z mafią?

I jak myślicie, czemu film oznaczono jako sci-fi, ze względu na to że Malepa to fikcyjne miasto?

Za co miał się gniewać Sho, gdy po koniec filmu Kei się go zapytał „Nadala się gniewasz?”. Chodzi o to że Kei przemienił go wbrew jego woli? Hana wiedziała że Kei jest wampirem? Bo on się przez tyle lat nie zmienił…

Chciałąm jeszcze dodać, że choć Gackt w filmie nie spisał się talenete,m aktorskim, to scenarzystą na pewno jest bardzo dobrym

into_the_moonlight

To jest żart, tak?

ocenił(a) film na 5
ms_Glizda

dobra, odpowiedzi na pytania już posiadam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones