PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120029}
7,0 1 308
ocen
7,0 10 1 1308
Moon Child
powrót do forum filmu Moon Child

Wie ktoś może skąd można ściągnąć film po polsku?
Strasznie chcę to obejrzeć a nie mogę znaleźć. ;)

ocenił(a) film na 10
Safana

Będę szczera. Tego filmu z polskimi subami raczej nigdzie nie znajdziesz. Na You Tube jedna dziewczyna uploaduje z polskimi napisami, ale jest to podzielone na 8 części i jeśli ściągniesz przez vixy.net to jakość będzie straszna. :/ Ale to już Od Ciebie zależy. Najlepiej będzie, jesli ściągniesz przez torrenty wersję japońską czy z angielskimi subami, a potem z napsiy.info pobierzesz polskie napisy w zależności czy ściągniesz film w jednej części, czy podzielony według oryginału na 2 cd. Jeśli nie siedzisz w torrentach, to najlepszym wyjściem będzie You Tube lub Veoh.com. Tam bodajże żeby Cię w błąd nie wprowadzić widziałam chyba ten film. Ściągasz wtedy veoh.tv i przez niego pobierasz. Cóż, decyzja zależy od Ciebie :)

Safana

http://chomikuj.pl/Luspea/Filmy/Moon+child Można ściągnąć i obejrzeć z polskimi napisami ;)
Jakość średnia, ale da się oglądać ;)

ocenił(a) film na 8
Oni_Moon

Ale bzdury gadacie. Przed sekunda skonczylemogladac z polskimi napisami. Sciagnijcie sobie wersje dwuplytowa po 700mb a napisy sa bodajze na napisy.info

ocenił(a) film na 7
Rafcyk

No, od dnia w którym założono temat, pewnie sporo się pozmieniało.

ocenił(a) film na 8
Oni_Moon

szukajcie wersji z "WRD" w nazwie. Tak jak jest na napisy.info

Rafcyk

szukałam tej wersji z "WRD" w nazwie ale wszystkie torrenty były niedostępne albo usunięte. Czy wie może ktoś skąd mogłabym ściągnąć dobrą wersję?? Chomika tez przeszperałam i wszystkie wersje są w strasznej jakości. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam xD

Achaja_

peb.pl albo forum.dvhk.pl

wiwior591

Mam z angielskimi napisami, kino_azja@wp.pl

ocenił(a) film na 9
Safana

Film z polskimi subami bez problemu można ściągnąć z forum lizards@DEEP http://lizards-subs.pl/viewtopic.php?t=657

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones