PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472810}

Mordercza maszyna

Super Hybrid
3,5 1 199
ocen
3,5 10 1 1199
Mordercza maszyna
powrót do forum filmu Mordercza maszyna

czy to nie jest przypadkiem ten film ??

http://pl.youtube.com/watch?v=URnlfqKIxOs

janek_02

Pewnie tak... Ściągnęli z "Christine" Kinga??? Ale wydaje mi się słaby...

I_am_a_Bad_Girl

"Ściągnęli z "Christine" Kinga???" hahaha jasne. Podobnie jak wiele "pomysłów Kinga" motyw zabójczego samochodu jest znacznie starszy. z resztą zajrzyj do mnie na bloga to zobaczysz, że już wcześniej powstawały takie filmy.
wracając do Kinga, lubię jego książki, ale jego pomysły są przereklamowane. "Smętarz dla zwierząt" czerpie z filmu Pupi Avati "zedeer", "dzieci kukurydzy" z hiszpańskiego horroru "czy zabiłbyś dziecko", a zanim napisał "it", powstawały już filmy, gdzie zło przybierało postać Clowna (np "clown murders").
pozdrawiam i zapraszam do zabawy w wyszukiwanie filmów o "zabójczych samochodach" na moim blogu :)

ocenił(a) film na 6
janek_02

Ciekawe czy będą się mścić jakieś hybrydy. :D

Fakt, że "Christine" był inspiracją, ale coś mi się wydaję, że twórcy pójdą w stronę eksploatowania scen z samochodami, a nie szlifowania fabuły i bohaterów. Szkoda, bo "Christine" już nie robi na mnie takiego wrażenia, choć kiedyś uważałem ją za boską, a takimi proporcjami "Hybrid" wielu serc sobie raczej nie zaskarbi. I tak z chęcią zobaczę. :)

ocenił(a) film na 2
Khaosth

Ja już obejrzałem. Ten film nijak ma się do "Christine". Nie chcę tutaj spoilerować, ale takiego debilizmu to już dawno nie widziałem :D Jednak obejrzeć dla pośmiania można:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones