PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7855}

Morze miłości

Sea of Love
7,1 6 950
ocen
7,1 10 1 6950
7,3 3
oceny krytyków
Morze miłości
powrót do forum filmu Morze miłości

Scenka w supermarkecie moim skromnym zdaniem jest najseksowniejszą ze wszystkich ever made!!!

ocenił(a) film na 10
Spiacy

Wiesz co? Brzydko mówiąc byla to pierwsza i ostatnia scena w kinie na której mam erekcję. I do tego Sade...naprawdę pięknie. Tak w tej scenie Ellen pokazuje ,że tytuł ówczesnego symbolu sexu nie był jej dany na darmo.

ocenił(a) film na 10
Spiacy

Ta kobieta ja niesamowita, te wszystkie terazniejsze Beyonce czy Spears sa niczym w porownaniu do pani Barkin, piekna a w tym filmie zagrala kapitalnie, racja ta scena w hipermarkecie byla fantastyczna.

ocenił(a) film na 7
Spiacy

Najzupełniej się z Tobą (i Wami) zgadzam! Nie jestem pewien co do tego 'ever made', ale scena była po prostu fantastyczna i do dziś bije na głowę wiele innych, zrobionych dużo później :) Pzdr

ocenił(a) film na 9
Spiacy

Przesada, ale E. Barkin to była naprawdę b. fajna brzydulka ;D

A w filmie jest pomiędzy bohaterami "chemia" i o to właśnie w takich filmach chodzi (plus boski, jak zwykle, Goodman)

http://www.youtube.com/watch?v=h5D3rB82JMk

ocenił(a) film na 5
Martinn

brzydka,a scena ; kogo ruszają takie pierdoły w życiu

ocenił(a) film na 7
Spiacy

A o czym była ta scena w supermarkecie, bo nie pamiętam? Tam jak ona chodziła pomiędzy stoiskami i on poszedł za nią i ją złapał za nogę? Bo dla mnie najseksowniejsze sceny były w ich mieszkaniach :D

ocenił(a) film na 10
trancefan1986

masz link do filmu???
Musze zobaczyć Sea of love

może być bez napisów i lektora

ocenił(a) film na 7
Minika_91

jest na ch o mi kuj pl dvdrip z lektorem :)

ocenił(a) film na 9
Spiacy

W tym filmie skradła moje serce:D

Spiacy

oooj zgadzam się, uwielbiam wracać do tej sceny...... wiesz może czyja muzyka leci w tle??? jest baaaaaaaaaaaardzo zmysłowa.
a dla fanów super scen - w filmie Życie Carlita Al Pacino przychodzi do mieszkania Penelope Ann Miller, wyważa drzwi i uprawiają boski seks. W tle - stary dobry Joe Coker.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones