PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542470}

Mroczna relikwia

Dark Relic
3,3 1 124
oceny
3,3 10 1 1124
Mroczna relikwia
powrót do forum filmu Mroczna relikwia

Myślę ,że poza dobrze zapowiadającą się fabuła film ,tragiczny na całej linii.
Efekty to 20 lat temu w filmach lepsze robili , statek płynący na morzu wyglądał jak trailer gry strategicznej z ponad 10 lat temu.
Aktorstwo sztywne , cala reszta również nie powala na kolana.
Cóż można powiedzieć jak na 2010 r należy się bardzo niska ocena ponieważ trzeba mieć niebywały talent by film z takim scenariuszem potrafić do tego stopnia zniweczyć nawet jak na wersje TV jest to naprawdę nieudana produkcja okrojona do maksimum , z czego jej jedyna mocna strona jest fabula sama w sobie.

ocenił(a) film na 2
Fireghost

Hehehe, a myślałam, że tylko mnie się ten statek wydawał po maksie komputerowy:P:D:D:D:D Film dno jeśli chodzi o całokształt. Przyciągnęła mnie jedynie fabuła, pomysł no i świat średniowiecza... Niestety, ale uważam, że film został zrobiony na odpi**** resztę sobie dopowiedzieć proszę;) To już efekty specjalne były znacznie lepsze w Obcym Ósmym pasażerze Nostromo.... gdzie komputerów z profesjonalnymi programami graficznymi nie było.:] Facetowi albo zbrakło pieniędzy podczas kręcenia, bo się przeliczył budżetowo, dlatego skroił i uprościł cały film, ale faktycznie zrobił go na kolanie i jest totalnym amatorem... Szczerze nie polecam tego filmu. Ocena 2/10... tylko za pomysł...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones