PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 132
oceny
5,4 10 1 69132
3,5 11
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

Bardzo proszę ludzi którzy filmu nie zrozumieli o nie wypowiadanie się na jego temat.Jak czytam że film jest głupi bo Mumie znaleźli w Iraku to mnie krew zalewa.A dlaczego znaleźli w Iraku?Bo ja wiem!I dlatego nie twierdze że film jest głupi bo wszystko jest w nim wyjaśnione tylko oglądajcie ze zrozumieniem słuchajcie tez lol!Tego filmu nie sposób porównywać z tamtą Mumia to dwa różne filmy.Ta Mumia ma swój mroczny klimat potraktowano ja bardziej na serio i ja to poczułem i mnie to wciągnęło bawiłem się świetnie!Powiem nawet że ja to bym w ogóle zrezygnował z żartów w tym filmie które miały miejsce wyszło by jeszcze lepiej.Efekty specjalne bardzo dobre,aktorzy super zagrali Tom Cruise nawet mnie na końcu zaskoczył tym dramatyzmem uwierzyłem mu bardzo naturalny reszta też na plus.Koncówka jasno mówi że powinna być druga część szkoda tylko ze film tak chłodno przyjęto bo może się okazać ze nic z tego!Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones