PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 080
ocen
5,4 10 1 69080
3,5 11
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

Po raz kolejny użytkownicy filmwebu udowodnili jakimi są malkontentami. Film się broni do ostatniej minuty. Cały czas coś się dzieje. Nie wiem skąd te oczekiwania, że będzie to "kolejna mumia z serii zaczętej w 1999". Tamte filmy były dobre, ale powiedzmy szczerze, że miały tendencję spadkową i kolejne części były tylko gorsze. Tutaj jest wszystko i trochę inaczej. Bardzo dobre efekty (szacunek za animację rtęci bo to kawał dobrej roboty). Fabuła nawet spoko (nie nudzi). Pani mumia sympatyczna, Cruise śmieszek. Kilka easter eggów w formie księgi życia z serii z 1999. Dr Jekyll? Uniwersum czy nie (koło ch...ja mi to lata) uśmiechnąłem się, że względu na samą postać. Film dobry 8/10. Do sobotniej pizzy przed tv jak znalazł. Po raz kolejny nie ma co się opierać na ocenach z filmwebu

ocenił(a) film na 7
Desert_Storm

Też tak uważam, zapraszam do mojej dogłębnej analizy (analizy i interpretacji, ale NIE recenzji) filmu, być może wyjaśni parę zagadnień, lub zwróci Twoją uwagę na poszczególne elementy.
http://www.filmweb.pl/film/Mumia-2017-674146/discussion/Czy+ja+potrzebuj%C4%99+w izyty+u+lekarza+Obszerna+analiza+i+interpretacja+%22Mumii%22+%5Bnie+recenzja%5D, 2905404

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones