PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 196
ocen
5,4 10 1 69196
3,7 12
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

Wybierając się na ten film trzeba sobie zadać pytanie, czy idziesz oglądać film przygodowy, jakim była starsza Mumia, czy film "wybuchowy" niczym Szybcy, M:I. Jeśli idziecie na ten pierwszy tym to z góry mogę wam powiedzieć, że dacie ocenę od 1-5, jeśli idziecie na film pełen dobrych efektów specjalnych, z wybuchami i żartami typowymi w tego typu filmach, dacie od 6-8.
Dałem 7/10, bo nie porównuję ze starym filmem, odcinam tamtą serię, to jest nowy świat, czy mi się podoba? Jako wprowadzenie nie jest to zły film, ale liczę, że o ile nie będzie totalnej klapy to kolejne filmy będą lepsze, a jest potencjał na coś lepszego.
Duży plus za kaskaderkę, bo widać, że Tom nadal w większości robi je sam, czy to rzuty czy ten motyw w samolocie.

Podsumowując te krótkie spostrzeżenie, nie jest to film przygodowy! Nie wciągnie was intryga, historia, po prostu odmożdżacz z dobrymi efektami i kaskaderką Toma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones