PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 180
ocen
5,4 10 1 69180
3,7 12
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

Nie wiem dlaczego ale bardzo mnie interesuje rodzaj pisma w którym zostały zrobione tatuaże na ciele Ahmanet.
Czy jest to jakiś rodzaj starożytnego Egipskiego pisma czy wymysł reżysera?
Wiem że to jakieś pismo rytualne Ale interesuje mnie czy ono istnieje naprawdę.

ocenił(a) film na 1
Jakub_Minecki

to ślaczki, nic nie mają wspólnego z historią egipitu

ocenił(a) film na 10
Jakub_Minecki

Witaj,

Tez mnie interesuje tatuaz według mnie jest to pismo podobne do pisma hieratyczne. Interesuje sie starożytnym egiptem, sam posiadam tatuaże z tym związane.

Mam pytanie do cb jeśli byłeś na filmie z początku są napisy " Śmierc to poczatek przejscia" czy jakos tak nie wiem czy to cytat z ksiegi umarłych. Może pamiętasz całość albo jak dokładnie to szło, nic nie moge znaleść na ten temat w internecie.

ocenił(a) film na 6
Lukasz211994

to był cytat z modlitwy zmartwychwstałych, dość krotki, ale nie pamietam i nie jestem w stanie go zacytowac, chociaz jakos szczegolnie zawily i trudny nie byl

ocenił(a) film na 10
Bambim

Kurde szkoda bo szukam na necie ale nic nie mogę znaleść.

ocenił(a) film na 6
Lukasz211994

tez szukalem, ale niestety nic nie ma, szkoda, ze wczesniej nie przeczytalem tego postu, to bym zwrocil uwage i moze zapamietal szczegoly... moze ktos to zrobi :-)

ocenił(a) film na 10
Bambim

Już znalazłem, na necie ktoś wrzucił cały film nagrany z kina kamerką o udało mi się odczytać.

Death is but the doorway to new life--We live today--We shall live again--In many forms shall we return.

Tak to brzmi ^^

ocenił(a) film na 6
Lukasz211994

w necie można znalezc na ten temat co nieco.... jest to tekst piosenki: Denial of God - The Cursed Chamber i jest ksiązka na books.google - ancient egypt in the popular imagination

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones