PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 180
ocen
5,4 10 1 69180
3,7 12
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

dark universe

ocenił(a) film na 6

universal troche się spozniło. Odświeżenie starych potworów było by fajnym pomysłem gdyby zrobili to troche wcześniej zanim potwory stały się inspiracją tak wielu produkcji : dracula historia nieznana , ja frankenstein , wilkołak , hotel transylwania , monster high , mumie z lat 90 itp. szkoda że chociaż jedno nie jest horrorem. A jak ktoś wie czy Dracula z Lukem Evansem nalezy do DU to byłbym wdzieczny za odp

ocenił(a) film na 7
marvelowiec01

Nie nalezy... poczatkowo mial to bys start uniwersum, ale ostatecznie go wykreslili i zaczeli oficjalnie od Mumii ;)

ocenił(a) film na 6
gikkiri

no to kiepska decyzja bo dracula moim zdaniem był lepszy. Moze nie wybitny ale był ten klimat a ostatnia scena wskazywała na jakąś kontynuacje.

ocenił(a) film na 7
marvelowiec01

Tez uwazam, ze Dracula nie byl taki zly... mi sie go dobrze ogladalo i mogli go zostawic juz. A i nawet jesli fabularnie nie powalal to Luke Evans jako Vlad byl jednym z wiekszych plusow tego filmu, wiec szkoda, ze juz nie pociagnie tej roli.

ocenił(a) film na 10
marvelowiec01

Witaj,

Mam pytanie z poczatku filmu byl napis tzn cytat egipski "Śmierc to początek przejścia czy jakoś tak" byłem na filmie ale nie mogę sobie przypomnieć, może ktoś z was pamięta ten tekst by mozna bylo znaleac na necie ?

Lukasz211994

Z tego co pamiętam to cytat pochodzi z oryginalnej Mumii z 1932 roku i brzmi tak: "Death is but the doorway to new life. We live today. We shall live again. In many forms we shall return."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones