PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124}

Mutant

Mimic
5,5 4 164
oceny
5,5 10 1 4164
4,7 6
ocen krytyków
Mutant
powrót do forum filmu Mutant

Film rozczarowuje, tym bardziej, gdy spojrzymy na to, kto go stworzył. Po pierwsze film przydługawy i nudny, a końcówka klasycznie w stylu happy endu. Okey, efekty specjalne jak na tamte lata wyglądają w porządku, ale niestety przerośnięte insekty/zwierzęta nigdy nie robiły na mnie wrażenia. W tym wypadku wręcz odpychały, zawsze bałam się robaków, są obrzydliwe i te tutaj również takie były. Mnóstwo było scen nie wnoszących nic do fabuły, a jedynie rozciągających ów produkcję do najmożliwiej największych rozmiarów. Gra aktorska średnia, do żadnego z grających bohaterów nie odczułam większej sympatii, co też sprawiło, że mój odbiór po seansie jest taki a nie inny. Jak dla mnie brakowało tu zręczności w prowadzeniu akcji i klimatu- śmierdzące, ciemne, nowojorskie tunele nie wzbudzały we mnie niczego. Raczej odradzam oglądania tego filmu.

PorwaneTrampki

Na tobie może i nie robią wrażenia. Na innych już mogą :-) Mój kolega na przykład panicznie boi się pająków. I pamiętaj jedno. Skrajne oceny się odrzuca. Twoja była skrajna w dół. Więc sama rozumiesz... Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones