PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=354988}
5,1 836
ocen
5,1 10 1 836
Na boso
powrót do forum filmu Na boso

Wart obejrzenia

ocenił(a) film na 8

Ciekawe czemu tak niska ocena? Czyżby jak powiedziała mała bohaterka filmu "Widzę ale nie rozumiem" czy może zbyt trudna tematyka.
Tematy filmu życiowe, sam obraz ciężki. Ciekawa rola dla Sary Muldner aczkolwiek jej gra pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie według mnie film wart obejrzenia. Oby wszedł do kin by mogła go obejrzeć i miejmy nadzieje docenić szersza rzesza publiczności.

zulu

Popiera. Film ciężki ,ale ważny temat porusza. 7/10

zulu

dla mnie film nieporozumienie. za takie "obrazy" nienawidzi się polskiego kina.

ocenił(a) film na 2
zulu

Dawno nie widzialem takiego pretensjonalnego belkotu. Swietni aktorzy jak Dorocinski, wspaniale wyniosla Agnieszka Wagner czy solidny Baka nie sa w stanie niczego tutaj zmienic. Scenariusz i rezyseria zabija po prostu wszystko.

ocenił(a) film na 5
torgm

zgadzam się. myślę, że film nie do końca udany. nudził mnie chwilami, nie sądzę, że nie zrozumiałam go , ale na pewno dąłoby się lepiej. a "trudne tematy" poruszane są nie tylko w tym filmie. z powodu tematyki mam dać temu czemuś więcej niż 6? czegoś w nim zabrakło...

ocenił(a) film na 2
zulu

Ten film porusza ważny temat przez co już na starcie ma duży potencjał, niestety wyszło gorzej z realizacją. Gra aktorska - Baka i Dorociński a także filmowa partnerka Dorocińskiego wypadli bardzo dobrze, ale cała reszta obsady (jak podejrzewam amatorzy) spisała się delikatnie mówiąc słabo. Nie dało się przez to dobrze odczuć klimatu a film zamiast wciągać i przejmować coraz bardziej (ze względu na tematykę) - nudzi nawet pomimo zaledwie godziny i kilku minut trwania. Do tego drętwe, czasami nawet głupawe dialogi sprawiające wrażenie wciśniętych tylko po to żeby zapełnić czymś film. Tak jak napisał torgm - słabe scenariusz i reżyseria. Brak jakichś przełomowych momentów (no poza tym jednym wiadomo którym), zwrotów akcji, ciekawej pointy czy interesującego zakończenia.

guliver_filmweb

szczerze powiem obejrzałm od początku do końca ale nie do końca zrozumiałm o co głowniej bohaterce tak naprawde chodzi oraz czemu miał służyć dialog po między dziewczyna w śpiączce i bhoterami filmu (ojcem,macochą, kolegą, pracodawcą)

ocenił(a) film na 4
zulu

A gdzie zobaczyć ten film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones