PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7967}

Na fali

Point Break
7,1 40 384
oceny
7,1 10 1 40384
7,0 12
ocen krytyków
Na fali
powrót do forum filmu Na fali

zupełne dno

ocenił(a) film na 2

Jednak jak ktoś lubie durne filmy tybu bond 007, to moze sobie ogladnać. Jednak fabuła nieralistyczna i głupia. Aktorstwo często tak sztuczne że uszy więdną i powieki opadają.

Naprawde, stracony czas.

ocenił(a) film na 9
kyle_reese

to jest film sensacyjny i z bondem ma niewiele wspólnego, a fabuła... no teraz młodzież kręci na ekranie jakiś psychopata który wypruwa flaki albo amerykańska blondyna z wielkimi cyckami, szkoda żę już nie robią takich filmów

ocenił(a) film na 8
kyle_reese

kyle_reese

kolega(malolacie) dam rade nie pisz juz nic wiecej na tym portalu bo naprawde przez takie osoby jak twoja ten portal schodzi na "psy", czy ty wogole widziales ten film ja osobiscie watpie bo nie napisalbys takich bzdur i porownywal go do "bond 007" no ale to juz nie pisana regula na portalu filmweb ze osoby(dzieci i malolaty) filmu nie widzialy ale dawaja komentarz a na koniec cos po rozwage..za Markiem Twainem: "Lepiej siedzieć cicho i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."

ocenił(a) film na 9
grzes1962

A Ty, moj drogi, sie nie podpalaj tak od razu, pisz krotsze zdania i nie nazywaj ludzi malolatami, maloletni czesto bystrzejsi bywaja od zmurszalych. ; ) A co do tematu to zalozyciel chyba trolluje, bo z ktorej strony by nie patrzec to ten film w swoim gatunku jest swietny, moze nie arcydzielo, ale jakas taka magie ten obraz posiada. Jeden z niewielu "nowych" filmow (i to jeszcze sensacja!), ktore maja w sobie to cos czego ja, skromny czlowiek nie potrafie dobrze ubrac w slowa. Zreszta.. rzecz gustu. ; ) Jak dla mnie zajebisty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones