PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12164}

Na nabrzeżach

On the Waterfront
7,6 12 674
oceny
7,6 10 1 12674
8,0 22
oceny krytyków
Na nabrzeżach
powrót do forum filmu Na nabrzeżach

9/10

ocenił(a) film na 9

Świetna rola Brando┼ mimo że zagrał sprzedawczyka film godny polecenia. Napewno spodoba się fanatykom starego gangsterskiego kina.

użytkownik usunięty
Godfath3r

hehe - co to za tekst....mimo , że zagrał sprzedawczyka????

W jego przypadku to chyba powinien być powód do dumy. A niby kogo miał kryć? bandę gnojków?

ocenił(a) film na 10

Właśnie. Każdy by tak zareagował jakby ten ktoś zabił mu brata

ocenił(a) film na 10
Kumas576

Co prawda to prawda

ocenił(a) film na 7
Godfath3r

"sprzedawczyka" - autorze tematu, chyba masz poziom moralności na poziomie tego rynsztoka mafijnego z "na nabrzeżach". Współczuje!

Godfath3r

I to "kino gangsterskie"... Zwiazkowcy w "Na nabrzezach" owszem dzialaja po gangstersku, ale nie oni sa tu na pierwszym planie i nie o nich przede wszystkim jest to film. Raczej jest to realistyczne - osadzone twardo w zyciowych realiach - kino psychologiczne.

ocenił(a) film na 9
Mr_Pomeron

A mi sie tam najbardziej podobala Eva Maria Saint;)
Faaajna dupeczka;)
Co do Brando, to dostał za to Oscara!
Potem załował, ze go przyjął, ale to już osobna historia
Film jest ewnenementem.

rockery25

Film świetny, cudowny Marlon oraz aktorka grająca Edie ;) ode mnie 8.

ocenił(a) film na 10
Prokaster

Dokładnie!!!

ocenił(a) film na 9
Godfath3r

Jest kilka filmów, które maja teki feeling, że wracam do nich każdego roku . A "Na nabrzeżach" to pozycja obowiązkowa w okolicy Świąt, mim że się nie kojarzy i trudno nazwać obraz "kinem familijnym". Ale co ja mogę, uwielbiam ten film, było nie było znamy się od dzieciaka ^^ Elia Kazan w programie TV to było święto w domu, a Brando to był nasz można powiedzieć "bohater rodzinny" hehehe... stare czasy dinozaurów :))

ocenił(a) film na 10
Godfath3r

Prawda, świetny był!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones