PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578577}

Na zawsze Laurence

Laurence Anyways
7,4 13 548
ocen
7,4 10 1 13548
6,2 16
ocen krytyków
Na zawsze Laurence
powrót do forum filmu Na zawsze Laurence

O ile pierwsze dwa filmy uważam za bardzo słabe i okropne, które oceniłbym na 1 albo nawet na 0
to kolejny film Dolana przypadł mi do gustu i mógłbym go ocenić na wysokie noty, tylko jeszcze po
seansie nie wiem na jaką:). Jest o wiele lepiej niż było wcześniej, historia mnie porwała i jest
naprawde ciekawie opowiedziana. Normalnie nie zabierałbym się za ten film, ale słyszałem, że
Dolan poszedł inną drogą i zaintrygowała mnie długość filmu. Dopiero po trzecim filmie mogę
powiedzieć, że Dolan zapowiada się na ciekawego twórce, ale to dopiero pokaże czas. Ładna
historia i ładnie opowiedziana.

ocenił(a) film na 7
mariouszek

Jeszcze zwróciłabym uwagę na piękne obrazy, które funduje nam Dolan. Wizualnie jego filmy po prostu zachwycają, karmią wzrok.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
mariouszek

Dolan ma niezwykły potencjał. :)
I do tego w jego filmach zawsze dopasowana jest idealna muzyka. I te obrazy, piękne.

ocenił(a) film na 8
mariouszek

A ja muszę przyznać, że Wyśnione Miłości i Zabiłem Moją Matkę, ogromnie mi się podobały, więc stałam się fanką reżysera. Dzisiaj natomiast obejrzałam Na Zawsze Laurence i oceniam niestety na 5. Wydawał mi się za długi i miał naprawdę wiele niepotrzebnych scen, historia jakby na siłę przedłużana. Do tego dochodzą dość denerwujące dialogi i mimika bohaterów. Mimo to, rzeczywiście widać w nim te świetne cechy filmów Dolana (muzyka, kolory...) i jestem pewna, że mnie on jeszcze wiele razy pozytywnie zaskoczy

ocenił(a) film na 9
mariouszek

Potwierdzam - świetne kino. Piękne obrazy, świetna muzyka, dokładna analiza psychologiczna bohaterów. Warto obejrzeć!

ocenił(a) film na 7
mariouszek

Podobnie jak @moriuszka mnie jakoś "Wyśnione miłości" i "Zabiłem swoją matkę' nie powaliły z kolan chociaż widać po nich ciekawe pierwsze "rysy" Dolana. "Na zawsze..." to już krok do przodu, który zrobił dla mnie sporą (jakościowo pod praktycznie każdym względem) różnicę. IMHO

ocenił(a) film na 9
mariouszek

Dla mnie przebojem pozostaną "Wyśnione Miłości". Ten film "zapoznał" mnie z mistrzem Dolanem. Sentyment sentymentem, ale uważam "Wyśnione..." za małe arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones