PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107554}

Nadchodzi Polly

Along Came Polly
6,1 42 639
ocen
6,1 10 1 42639
6,2 10
ocen krytyków
Nadchodzi Polly
powrót do forum filmu Nadchodzi Polly

OMG!

ocenił(a) film na 3

Czegoś tak niesmacznego już dawno nie widziałem! Ciągle tylko denne dowcipy o wymiotowaniu i rozwolnieniu! SIC! Jedynie ta fretka była zabawna! :) reszta filmu to zwykła żenada!

użytkownik usunięty
woocash_89

to jeden z najgorszych gniotów jakie widziałam;/

tak, te niesmaczne żarty już na starcie zniechęciły mnie do reszty filmu. teraz pamiętam go już tylko po nich i ogólnie film kojarzę bardzo źle.

battercup

jak widze Stillera ...
... to odrazu rezygnuje z ogladania filmu .

ocenił(a) film na 9
SiwyPbk

Wiesz, IMO niewiele jest warta opinia człowieka, który na równi stawia umiejętności aktorskie Brada Pitta i Jean Cloude van Dammea, Stevenowi Seagalowi wystowia ocenę 9/10, a Benowi Stillerowi 1/10. Ben Stiller z pewnością wybitnym aktorem nie jest, ale do komedii ma po prostu talent i świetnie się odnajduje w komediowych rolach.

HipotetycznyHipokryta

to jest tylko i wylacznie moja opinia.
Nie lubie Stillera bo jego mina zazwyczaj mnie odrzuca a nie smieszy. Ogladalem niektore momenty tego filmu i tak samo jak w innych , gosciu w ogole mnie nie smieszyl.
Pozatym, filmy, w ktorych ten pan wystepuja jak dla mnie sa strasznie slabe (ani nie ambitne, ani nie smieszne - poprostu odrzucajace i nudne).
Moze kiedys zycie mnie zaskoczy i wkoncu ogladne dobry film z tym gosciem. Moze mu wtedy ocene zmienie :)
pzdr

woocash_89

a przez cały film tylko jedno pytanie : "Co tu robi Philip Seymour Hoffman?"

ocenił(a) film na 7
woocash_89

a mnie wlasnie denerwuje takie "ąfifą", ze jak zart o kupie czy pierdnieciu to sie wielce wzburzamy. to sa jak najbardziej ludzkie sprawy i nie widze powodu dlaczego nie mozna z nich pozartowac, tym bardziej, ze te zarty nie byly wcisniete na siłe. bal sie chlopak powiedziec, ze szkodzi mu ostre żarcie to byly konsekwencje:)
film bardzo zabawny, wiele razy sie smialam i jestem tym zaskoczona , bo nie cierpie Bena Stillera i uwazam go za beznadziejnego komika, dobierajacego beznadziejne role , ale ten film akurat mu sie udal, chociaz to oczywiscie tez zasluga scenariusza i innych aktorow.
Odnoszac sie do komentarza przedmowcy, co tu robi Hoffmann. Hoffman zagral tu rewelacyjnie, pokazujac , ze sprawdza sie genialnie zarowno w dramatach, filmach sensacyjnych jak i komediach. jak tylko pojawial sie na ekranie skaczac w tych swoich leginsach to nie moglam ze smiechu. wspanialy aktor.
film polecam wszystkim, z wyjatkiem tych, ktorzy sa zbyt przewrazliwieni na punkcie normalnych spraw

ocenił(a) film na 6
nika87

popieram nika87 :)

za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>

ocenił(a) film na 7
nika87

nika87 po twoim komentarzu, nic dodać nic ująć. Film naprawdę zabawny a
momentami nawet bardzo zabawny, szczerze mówiąc nie spodziewałem się tak
dobrego filmu.
Pozdrawiam, również tych bardzo przewrażliwonych...

ocenił(a) film na 10
jules

Film znakomity. Jedna z najlepszych romantycznych komedii jakie widzialem (a jestem bardzo wybredny).
Polecam i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
woocash_89

Dawno nie było tak, żebym zgadzał się prawie z wszystkimi komentarzami na temat filmu...ale przyznaje że większość osób ma racje co do "...Polly"... film niesmaczny, no nie inaczej (już sraczka to nic, ale scena z meczu koszykówki i spocony tors jednego z panów to hard core...człowiek się może i śmieje ale jakoś z skrzywioną szczęką:)...Kolejna taka sama rola Jennifer i Bena?...A tak i o ile z tym drugim to w sumie oczywiste, bo jakoś inaczej to chyba ten pan nie umie, lecz za to Aniston jest już inną bajką, trochę rozczarowałem się bo jakoś specjalnie się nie przyłożyła (z drugiej strony nie ma się co oszukiwać filmy tego typu, a szczególnie te z Benem są kręcone na zasadzie: Ben + jakaś sławna lub trochę mniej sławna aktorka albo Ben + jakaś niestandardowa sceneria i zestawienia tych przykładów). Z drugiej strony film faktycznie jest dość śmieszny i nie zmienia to fakt że jest typowy. Nie wiem w sumie na jaką ocenę zasługuje, myślałem o 7 ale jest to tego typu rozrywka po której w głowie nie zostaje zbytnio nic po jakimś czasie....

ocenił(a) film na 6
woocash_89

Ja bym dal 5, ale niech ma 6 za fretke.

ocenił(a) film na 5
gd11

akurat w filmie głównie grała fretka sztuczna :D

ocenił(a) film na 6
Vangelis7

A juz myslalem, ze tluczenie w szafki to naturalne zachowanie kazdej normalne fretki :)

ocenił(a) film na 7
woocash_89

Gdyby nie wasze wypowiedzi, że ten film jest obrzydliwy, to bym go nie obejrzał. Dostaję wysypki po komediach romantycznych, ale zaskakujące scenki ten film ładnie ubarwiły. Przyjemnie się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones