PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107554}

Nadchodzi Polly

Along Came Polly
6,1 42 712
ocen
6,1 10 1 42712
6,2 10
ocen krytyków
Nadchodzi Polly
powrót do forum filmu Nadchodzi Polly

Rzut za 0

ocenił(a) film na 7

Film dobrze się ogląda w dużej części dzięki Philipowi Seymourowi i jego postaci.Jego
talent do koszykówki pokazany w filmie budzi u mnie szczery podziw ;) W rzutach za zero
punktów o tablice Sandy Lyle osiągnął mistrzostwo.Ogólnie pan rządzi w filmie!!!

ocenił(a) film na 6
dou

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Gdyby nie ten pan to bym tego nie oglądał. Chyba się zgodzisz, że sceny w teatrze, także były zabawne.

ocenił(a) film na 7
Dodo45

Jak najbardziej.Jako aktor teatralny nie widział na scenie nikogo oprócz siebie.Zdawać by się mogło,że będzie to niesmaczne,ale wyszło na prawdę całkiem zabawnie szczególnie,wtedy gdy chciał grać Jezusa i Judasza jednocześnie :).

dou

Szczerze mówiąc to obejrzałam to tylko i wyłącznie dla Sandy Lyle:):) Rozpoczynając od imprezy i jego "akcydentu" po zastępstwo na sprawie...REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Facet niszczy:):) Rewelacyjny aktor!!!! Pozdrawiam

dou

LET IT RAIN! :)

dou

seymour hoffman to najwybitniejszy wspolczesny aktor (obok day-lewisa) wiec nie ma sie co dziwic. kazdy film kradnie dla siebie.

ocenił(a) film na 7
kinoman0

Potwierdzam :) W ramach przeglądu filmów z PSH, trzeba przejść i przez tę produkcję. Ben Stiller to nie moja bajka, ale Filipek jak zwykle po prostu wymiata:)

ocenił(a) film na 6
dou

Philip Seymour Hoffman był największą zaletą filmu :)
po raz kolejny udowodnił że jest wszechstronny, i nawet w komedii spisuje się świetnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones