PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30762}

Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
7,2 89 079
ocen
7,2 10 1 89079
6,9 19
ocen krytyków
Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego
powrót do forum filmu Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

Hymn śpiewany na stadionie przez "Enrico Palazzo".

ocenił(a) film na 8
opoz

ten hymn to był jazda ,i te tenor zwiazany czytajacy swoje nazwisko w tv haahahaa

ocenił(a) film na 10
opoz

- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców. haha

opoz

Hymn był dość zabawny, zwłaszcza da dadada dada da da. Ale moim typem jest jak Nortberg stwierdza, że nie mogą iść na wręczenie oskardów (aresztować złego bosa), bo policja na to wydarzenie nie dostaje zaproszeń ...

ocenił(a) film na 8
opoz

Garncarski seks. Dla mnie cudo.

ocenił(a) film na 7
opoz

Jedna część nagiej broni lepsza niż części wszystkie american pie razem wzięte moim zdaniem.

ocenił(a) film na 10
opoz

- kubańczyk?
- amm nie, niderlandzko - irlandzki :)

użytkownik usunięty
opoz

Nie wiem co najbardziej by mnie rozwaliło za pierwszym oglądaniem, ale teraz spodobała mi się scena gdy Drebin mówi do Eda, że nie przejmuje się tym, że żona uciekła z innym facetem, na co Ed odpowiada, że to był olimpijski medalista, z którym miała najlepszy seks w życiu. :D

ocenił(a) film na 8
opoz

Dla mnie absolutnym klasykiem jest scena przekupywania tego kolesia w porcie.

opoz

Frank zostaw ten mocz!To dowód w innej sprawie i oczywiście suspensor w stylu Denver!

opoz

nawet czytając teksty na forum można się pośmiać do łez...
-nie wiem czy było to w tej części, ale jak Frank opowiada Edowi, że zazdrości mu stabilizacji i spokoju w życiu, a Edowi piana leci z buzi... nikt jeszcze tego nie napisał... pozdrawiam wszystkich fanów nb

ocenił(a) film na 9
opoz

" Wiele tłumaczą zdjęcia które widziałem (w sprawie dot. próby zabójstwa)" (...) "Byłam młoda i potrzebowałam pieniędzy" XD

ocenił(a) film na 8
opoz

Scena z włączonym mikrofonem Drebina w łazience

ocenił(a) film na 10
opoz

Choćby nie wiem, jak głupi był pomysł posiadania królowej, my Amerykanie musimy być gościnni :-)

ocenił(a) film na 9
opoz

Kjerowca ciężarówki zbluzgał kursantkę nauki jazdy, a instruktor do niej tonem wykładowcy: "a teraz wysuń lewąrękę przez okno... i wyprostuj środkowy palec. Genialne.

opoz

Jane" wpadniesz wieczorem na jednego?"
Na nikogo nie wpadam- Frank

ocenił(a) film na 9
opoz

- Kiedy widzę jak kilku facetów dźga jednego nożami, to ich zabijam, takie są moje zasady. - Drebin, idioto, zabiłeś aktorów. To było przedstawienie "Juliusz Cezar".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones