PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815352}

Natręt

The Intruder
5,7 5 028
ocen
5,7 10 1 5028
Natręt
powrót do forum filmu Natręt

Dennis Quaid rozwalił system! Film po prostu warto obejrzeć dla samej jego kreacji. Radzę nie oglądać traileru, który jest lepiej skrojony niż sam film i ma świetną muzykę. Tutaj muzyka czasami była bardzo klimatyczna, a czasami w ogóle nie była dopasowana. Raziła mnie naiwność bohaterki. Podsumowując przyjemne kino klasy telewizyjnej. Nie zdziwiłbym się gdyby film pojawił się na netflixie, bo to mniej więcej ten sam poziom. Kilka decyzji bohaterów gwałciły nieco logikę. Sama bohaterka bardzo atrakcyjna, chociaż seksualne wstawki do filmu uważam zupełnie za zbędne mimo tego, że jestem facetem ;) I nawiązanie do Lśnienia zbyteczne

balldur

Nawiązanie do Lśnienia? Czy coś mi umknęło? Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
iwona1510005

Siadasz czasami na tylnym siedzeniu jak masz gdzieś sama pojechać samochodem?
Nie wiem jak może umknąć scena z drzwiami, na dodatek białymi... Jest to dla mnie wręcz niemożliwe,żeby nie połączyć kropek i za
dać takie pytanie.
Przepraszam za zgryźliwy komentarz, ale po prostu musiałem :D

RuthlessOCB

Wybaczam ci ten komentarz w końcu prostaki tak mają że muszą :)

ocenił(a) film na 8
balldur

Świetny film, naprawdę genialna rola czarnego charakteru.

ocenił(a) film na 6
balldur

Tak, te drzwi były aż tak jednoznaczne, że czekałam na 'Here's Johnny' :) przez jakiś czas zastanawiałam się też, czy nie piją do 'Jokera', z tym strojeniem min i zbliżeniami na mięśnie Charliego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones