PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34636}

Nausicaä z Doliny Wiatru

Kaze no Tani no Nausicaä
7,8 24 733
oceny
7,8 10 1 24733
8,4 10
ocen krytyków
Nausicaä z Doliny Wiatru
powrót do forum filmu Nausicaä z Doliny Wiatru

Pierwszym filmem Hayao Miyazakiego jaki widziałam był "Spirited Away", który pozostaje jednym z moich ulubionych filmów... Może dlatego Nausicaa nie podobała mi się aż tak bardzo. Sytuację pogorszył jeszcze dziwaczny polski lektor z TVP Kultura... nie wiem czy to nie wina mojego telewizora, ale wydaje mi się, że miał zbyt głośny głos w porównaniu do dźwięków "tła"... Jakoś nie mogłam się wczuć i przestać słyszeć jego głos.

piyoko

Kocham filmy Miyazakiego ale ten wywołał u mnie odruch wymiotny i to nie przez robale ale chyba przez lektora ... szkoda że nie dali go z napisami. Fabuła też jakoś mi nie podeszła. Z niecierpliwością czekam na Totorka i Szkarłatnego Pilota
5/10

ocenił(a) film na 9
Raditz

co prawda to prawda puszczanie takich filmow z lektorem to jak lanie taniego keczapu z tesco na trufle ale po za tym film jest genialny. Przedstawienie roznych stron konfliktu, motyw ekologiczny czy nieoczekiwane momenty wywolujace 'dafak' na mym licu, brutalny i jednoczesnie magiczny... rewelacyjny ; ]

ocenił(a) film na 8
piyoko

Czyli po każdym filmie musisz dzwonić po facetów w czerni, żeby ci pamięć wykasowali.

_Garret_Reza_

Fajnie by było, mogłabym oglądać ulubione filmy od nowa :)

piyoko

To nie wina tv, tylko nagrania :) Pozdrawiam p.s. też teraz szykuję się na spirited..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones