PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 830
ocen
6,5 10 1 74830
4,0 7
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

http://www.ps3site.pl/files/2013/04/22.jpg

http://www.ps3site.pl/files/2013/04/11.jpg

ocenił(a) film na 8
magiera12

Zapowiada się grubo :D
Ciekawe jaki budżet filmu oszacowali...

ocenił(a) film na 7
magiera12

Ja pierdu! :D
McLaren P1 i GTA Spano! Nareszcie jakiś film z ciekawymi wozami rozrabiającymi na ulicach! Zero tuningu, same marki premium i będzie świetne widowisko! Jakby jeszcze tam znaleźli miejsce na Ferrari (a już w ogóle F40, F50 lub 512 BB) to byłbym już wniebowzięty! :)

ocenił(a) film na 2
Khaosth

Właśnie mnie to nie cieszy. Ostatnio w wielu filmach pojawiają się ekskluzywne samochody, a to tuningu odeszli nawet w Szybkich i wściekłych. Najlepsze w grach NFS to właśnie motywy tuningu, undergroundowe wyścigi i ten klimat. Underground 2 to najlepsza część serii, dlatego fajnie byłoby zobaczyć coś w tym stylu.

ocenił(a) film na 7
shady_88

W wielu? Po F&F zrobił się mały boom na filmy z nielegalnymi wyścigami i tuningowanymi wozami. Teraz mniej tam tuningu, a więcej muscle carów. Ale filmów z superautami właściwie nie kojarzę. Był "Redline" i chyba dopiero teraz "Need for speed" wypełni niszę. Coś przegapiłem?

ocenił(a) film na 2
Khaosth

Nie chodzi mi o same tytuły z wyścigami, ale chociażby blockboustery, gdzie ekskluzywne samochody można zobaczyć, jak Transformers chociażby. Natomiast tuningowany Skyline to już rzadkość, a właśnie czegoś takiego chciałbym w NFS, coś na wzór Undergrounda II. Klimat nocnych wyścigów, muscle cary, samochody pokroju Skyline'a, Evo, Supry itd. McLarenami raczej w nielegalnych wyścigach się nikt nie ściga :)

ocenił(a) film na 7
shady_88

Nawet nie wyścigami a pościgami. Szczerzę liczę na to, że NFS nie będzie filmem wyścigowym, a sensacyjnym kinem z rozbudowanymi pościgami, może kradzieżami aut. Ja grałem tylko w pierwsze dwa NFSy u kolegów i nie wyobrażam sobie innych aut niż Ferrari, Lambo, Porsche lub rzadsze, droższe & szybsze.

Fakt że egzotyków da się znaleźć sporo w filmach (choćby Maserati w "Nietykalnych", Aventadora w DKR, czy R8 w "Iron manach"), ale rzadko kiedy traktowane są równie bezkompromisowo co zwyczajne samochody w pościgach. W serii F&F w ogóle stanowią tylko ledwie widoczne tło. Chlubne wyjątków da się jednak parę znaleźć (bondy, "Ukryty", "Bad Boys II"). Tym niemniej poza klonami F&F i tą japońską serią ze Skyline'ami niczego z autami tuningowanymi nie kojarzę. Może po premierze "Need for speed" serie się ładnie rozdzielą - F&F na tuning, NFS na egzotyki. Tego Nam życzę. :)

ocenił(a) film na 2
Khaosth

Pograj sobie w kolejne NFS, bo pierwsze może i były fajne, ale Underground II, czy Most Wanted to jest dopiero frajda :) seria F&F stała się właśnie filmami sensacyjnymi, może w pierwszej części było trochę o tuningu, w drugiej już mniej, a od 4 to typowe kino sensacyjne, dlatego chciałbym aby NFS miał tam jakąś fabułę plus nielegalne wyścigi tle :) inaczej to będzie kolejna część Szybkich i wściekłych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones