PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1226}

Nell

7,4 9 203
oceny
7,4 10 1 9203
Nell
powrót do forum filmu Nell

...ale ze swojej strony chciałam wszystkim polecić ten film! Oglądałam go po raz pierwszy na wykładzie z socjologii i chyba jako jedyna byłam zachwycona, bo reszta koleżanek wydawała się znudzona, ale to kwestia upodobań. Historia raczej nierealna, ale to mnie właśnie urzekło, bo przynajmniej nie jest to oklepany scenariusz. Ogromny plus oczywiście za obsadę i genialną Jodie Foster. Film zapadł mi w pamięć i chętnie jeszcze kiedyś oglądnę:)

użytkownik usunięty
K_i_N_g_A_88

Dzisiaj obejrzałam (leciał w tv) zachęcona pochwałami z filmwebu... i naprawdę wielkie wrażenie. Film dziwny, ale świetny i przeuroczy. Zwłaszcza Jodie jako Nell - moim zdaniem była słodka ze swoim podejściem do życia. Po takim filmie człowiek zaczyna się czuć skrzywdzony przez cywilizowane życie i miałby ochotę tak jak ona żyć szczęśliwie wśród natury.
Śliczna historia, świetna gra... wspaniały :)

użytkownik usunięty

Dla kontrastu obejrzyj sobie ,,Poza światem'' i popatrz, co zrobił szczęśliwy, żyjący wśród natury Tom Hanks, gdy rozbolał go ząb... :)

użytkownik usunięty

Chętnie zobaczę :)

K_i_N_g_A_88

ten film to fenomen, ciągnie sie jak sen, taki jakiego nie chce sie zapomniec. cała obsada jest swietna, sentymentalna, prawdziwa, tragiczna. Wspaniale kino. pozdrawiam.

K_i_N_g_A_88

Odkopię, wlaśnie w świątecznym spokoju kolejny raz obejrzałem ten film na VHS. Świetna, głęboka opowieść, wyraźne uczucia i... ten klimat lat '90. To jest wzruszające i emocjonalne. Typowo amerykański film, a zarazem studium nad pojedynczym człowiekiem. Jodie Foster fantastyczna, przypomina mi DiCaprio jako Gilberta Grape'a. Neeson, aktor o twarzy mądrej i grze zaangażowanej. Uwielbiam ten film!

ocenił(a) film na 9
Lemon_3

Gilberta Grape'a gral raczej Johnny Depp. taki maly szczegol

Elemes

Hehe, oczywiście chodziło o postać Arniego Grape'a i wyśmienitą kreację Leonardo DiCaprio w tej roli. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
K_i_N_g_A_88

Dlaczego nierealna,zdarzały się podobne przypadki,choćby historia Diny Sanichara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones