PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554545}

Nieściszalni

Sound of Noise
6,9 11 630
ocen
6,9 10 1 11630
6,6 5
ocen krytyków
Nieściszalni
powrót do forum filmu Nieściszalni

"Boże, jakie gówno...W życiu nie widziałem gorszego szajsu" Zwykle nie obrażam w ten
sposób filmów, które mi się nie podobały, ale tutaj zrobiłem wyjątek. Zgadzam się z każdą negatywną
opinią na temat tego czegoś tu-tu. Ja rozumiem, że ten film z założenia miał być śmieszny,
nowatorski, nieszablonowy, ale tutaj zwyczajnie nie ma nic zabawnego i odkrywczego, a
wręcz przez cały film wieję okropną nudą.

Chcecie zobaczyć coś naprawdę niekonwencjonalnego od naszych północnych sąsiadów
za morza? No, to przestańcie słuchać Abby i oglądać nudziarza Bergmana, a weźta się za
takie coś Thriller en grym film, Mannen pa taket i tym podobne rzeczy!

ocenił(a) film na 1
Jimmy

A swoją drogą- nasi tłumacze to niezłe cFaniaczki. Jaki chwytliwy tytuł. Słyszysz: Nieściszalni, myślisz: Ostatnia porażka Sylwka!

Jimmy

Film nie na twoim poziomoe intelektualnym i ot, dzieciaczku:)

ocenił(a) film na 1
lodwar

the, szkoda atramentu na tego, upośledzonego błazna powyżej...

ocenił(a) film na 1
Jimmy

dla mnie też szmira jakich mało!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Jimmy

Postanowiłam obejrzeć ten film zachęcona informacją, że jest obraz twórców Jabłek Adama. Gdy dowiedziałam się, że owi twórcy to producent, to już nie miałam takiego zapału do filmu, ale na szczęście dałam mu szansę. KOCHAM PERKUSJE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones