PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151702}

Nieśmiertelny: Źródło

Highlander: The Source
3,4 2 691
ocen
3,4 10 1 2691
Nieśmiertelny: Źródło
powrót do forum filmu Nieśmiertelny: Źródło

To było tak beznadziejne, że powinni do więzienia zamknąć kretyna, który nazwał to
kontynuacją klasyku jakim był Nieśmiertelny. I te efekty specjalne, coś fatalnego.

Twój ojciec natomiast pracuje w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej. A ja naprawdę mam doktorat prawa.

użytkownik usunięty
Atoirtap

No i widzisz...po co jeszcze piszesz, daje Ci to coś.
Jak ci coś daje to proszę bardzo pisz dalej. Grunt żebyś się ucieszył i żeby Ci ulżyło.

znieważenie innego użytkownika

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Na ulicy Warneńczyka 2 A znajduje się dom rodzinny w którym mam zameldowanie. Drukarnie prowadzi mój ojciec ale ja jestem prawnikiem. Jesteś wulgarna podobnie jak twój kolega.

użytkownik usunięty
Atoirtap

Ale wiesz co mnie to obchodzi? Dokładnie tyle co pomyślałeś.
Dasz sobie już siana... co wchodzę, czekam na te weryfikacje widzę jest powiadomienie, wchodzę i ZNOWU od Ciebie ... skoro tacy jesteśmy niekulturalnie, wulgarni i w ogóle najgorsze, i piszemy Ci "mamy cię już w poważaniu" to po jakiego ciągle piszesz i piszesz?????? Poszukaj sobie rozmówców kulturalniejszych na Twoim poziomie skoro taki masz wysoki, a nie uczepiłeś się jak rzep psiego i ciągle to samo.
Co chwile zaczepiasz, po wała to robisz?
Chcesz mieć ostatnie zdanie? PROSZĘ CIĘ BARDZO, bo już mam dość Twoich wypocin. Odpisz sobie i masz ostatnie zdanie... proszę bardzo. Pasi?
ODWAL SIĘ JUŻ, bo ci pisałam co o Tobie sadzę, a ty nadal i nadal zagadujesz. Nie umiesz sobie lepszych rozmówców znaleźć skoro my tacy źli byliśmy?

Twój język, reprezentuje sobą język rynsztoka.

użytkownik usunięty
Atoirtap

No i dobrze. Ty zaprezentowałeś wyższą kulturę.
wiemy wszystko finał. Skończ.

A więc uznajemy temat za zakończony i bez odbioru.

użytkownik usunięty
Atoirtap

wreszcie jedyna rzecz z która się z Tobą zgodzę. Do nieusłyszenia nigdy.

Kompleksy ci nie pozwalają, stworzyć lepszego avatara. Musiałaś wkleić zdjęcie Rhony Mitry, abyśmy uwierzyli że to ty. Żałosna jesteś . Wklej w avatarze coś z Nieśmiertelnego.

użytkownik usunięty
Atoirtap

zobacz co masz na avatarze, chcesz mnie podpuścić do kłótni czy co? Śmieszne to jest teraz całkowicie, śmieszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones