PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151702}

Nieśmiertelny: Źródło

Highlander: The Source
3,4 2 690
ocen
3,4 10 1 2690
Nieśmiertelny: Źródło
powrót do forum filmu Nieśmiertelny: Źródło

Co za kretyni wystawiają oceny filmowi, który w kinach pojawi się najwcześniej za dwa lata? Debilizm...

Aldo_Martinez

Poprostu niektórzy myśłą, że fajnie jest tak sobie skorzystać z tego, że admin nie zdążył zablokować sondy. Dają jakieś oceny na tkz. "czuja", a potem je zmieniają lub nie. To powtarza się w wielu, wielu pozycjach filmowych. Strasznie mnie to wkurrr'za.

Aldo_Martinez

ja tam nie glosowalem, ale powiem ci, ze to ty jestes debil, jesli sadzisz, ze ten film bedzie w kinach.

ocenił(a) film na 1
spiderboy

a ja wlasnie zaczalem ten film ogladac i powiem ze ludzie ktorzy glosoali na niego wcale sie nie pomylili....ten film to totalne dno.. dalem mu 1/10 i dalem rade poogladac okolo 20 minut..

ocenił(a) film na 1
Aldo_Martinez

w kinach moze za dwa lata ;]]]]]
ale widzialo sie go i straszne dno
2/10 max ;

Aldo_Martinez

w kinie moze za 2 lata, ale juz jest na plytach, wiec na tej podstawie glosowali!! ale z ciebie orzeszek:)

użytkownik usunięty
Pepka

a ty orzeszku patrz na date :) gostek to pisał 2 lata temu :))))

Rozwala mnie intelinencja co niektorych. Filmu jeszcze nie ma a ci oceniaja, film zapowiedziany za 3 lata a ci wstwiaja do ulubionych.... achhhh szkoda slow.

MackKL

no nie wiem film jest juz do sciagniecia na torrentach ;] wiec jakie 3 lata ?? :P moze to jeszcze nie wersja finalna ale ogolem juz wiadomo jak to bedzie wygladac [dopiero zabiero sie za lookniecie :P ale film juz na dysku xD]

lakimakromedia

taaaa... ja podobnie, właśnie go oglądam, pierwsze 20 min załamka... ale obejrzę do końca i dopiero wystawię ocenę, tylko że chyba nie bardzo się zmieni...

neates

46 min... więcej nie dałem rady... "podążaj za źródłem" - załamka... kto to wymyślił? a ta seria była taka fajna...

ocenił(a) film na 3
neates

Film przeciętny, z fabułą się nie wysilili, niestety soundtrack - podrobiona muzyka zespołu Queen - skreśla dla mnie ten film, nie mogli dać oryginału? po prostu tragedia... No i oczywiście żadna kolejna cześć nie dorówna Highlander I II i III gdzie grali Lambert i Conery.
Straszne też były imiona bohaterów... Menthos... co to ma być? Athos Porthos Aramis i D'Artagnan? a może lepiej TIC-TAC :P 4 za to co się działo na ekranie, za beznadziejne covery "Who want's to live forever" i "Princess of the universe" -5 no i 3 za jako takie efekty specjalne i ładną charakteryzacje pociętych ciał ;) razem... 2... smutne...

ocenił(a) film na 3
Mephi_2

hej co do imion to mi się właśnie podobały, szczególnie głównego bohatera, który się zwał DUNCAN, fajnie brzmi :]

Mephi_2

Nie Menthos tylko Mythos :D nie jest to postać stworzona na podtrzeby filmu ale pochodząca ze świetnego serialu którego bohaterem jest właśnie Duncan MacLeod.

insam

nawiasem mówiąc, serialu lepszego niż wszystkie kolejne sequele (genialnego) filmu "Nieśmiertelny" ;)

Aldo_Martinez

film już jest na dvd dziś widziałem w Media Markt

ocenił(a) film na 1
Aldo_Martinez

Dzis podjalem sie obejrzenia Nieśmiertelny: Źródło, jestem załamany tym co zobaczylem, mialem ochote wylaczyc go po 0.5h ale ze mam zasade obejrzec wszystko do konca to wytrwalem i to byl blad!
Dobra rada dla wszystkich ktorzy chca sie porwac na ten film:
NIE ROBCIE TEGO FILM JEST NIE POROZUMIENIEM!

ocenił(a) film na 2
Aldo_Martinez

obejrzałem caly :P
2/10 na więcej nie zasługuje

ocenił(a) film na 1
inblue

to 2 to chyba za tytuł

ocenił(a) film na 1
King_SX

OKROPNY FILM - z ogromnym trudem dotrwałem do końca... - tylko po to by dowiedzieć sie czym jest to całe źródło - a jak już sie dowiedziałem to poprostu załamka.
gdyby na tym portalu były noty minusowe to na bank mu bym taką wstawił.

Coyotman

TEN FILM JUŻ JEST ! Ostatnio nawet na Canal+ leciał gdzieś w 2008. Więc bez chrzanienia, że go nie ma.

Redgard

Redgard, czytaj daty przy postach, bo wychodzisz na głupka :)

ocenił(a) film na 2
Aldo_Martinez

Syf kiła i mogiła; to tyle jeśli chodzi o ten pseudo film...

ocenił(a) film na 1
Aldo_Martinez

Hmmm ciekawe, że ja ten film wziąłem na DVD z wypożyczalni... Wiesz nie wpadłeś na to, że ten film to takie dno, że do kin nie trafił?

ocenił(a) film na 1
Tenenit

Aaaaa cicho faktycznie to wypowiedź z 2005 :D czemu w tytułach na stronie głównej są daty z 2009? xD Kto to tak długo podbijał ten temat :O

Inna sprawa że film zdecydowane dno... ;/

ocenił(a) film na 2
Tenenit

cienka ta piata czesc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones