PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490788}

Nie bój się ciemności

Don't Be Afraid of the Dark
5,2 28 916
ocen
5,2 10 1 28916
Nie bój się ciemności
powrót do forum filmu Nie bój się ciemności
Budziol

niedorzeczna?

Robaczek_12

Gnomy (innego słowa nie sposób znaleźć), wywołujące zdecydowanie bardziej śmiech niż strach, powtarzały, że zabierają jedno życie, a miały parcie na zabieranie dwóch.
Kim cała została wciągnięta do pieca, potem sama wyszła (mimo, iż powinna spaść na dno), by potem znowu się schować.
Gnomy niby bały się jasności, a jednak w niektórych scenach światło nie robiło na nich żadnego wrażenia. Brak konsekwencji ze strony scenarzysty?
Do tego fabuła klasyczna, dość sztampowa i staroświecka. Film nie straszy w ogóle.

Budziol

Nie miały parcia na zbieranie dwóch, przecież od początku filmu polowały tylko na tą dziewczynkę.
Heh....przecież wiadomo, że nie był to horror z prawdziwego zdarzenia, tylko raczej podchodził pod horror familijny, takie zresztą było założenie - fabuła, te całe stworki(gnomy) i nawet muzyka zawarta w filmie na to wskazywała.
Hm...kiedy gnomom nie przeszkadzało światło?

Robaczek_12

Najpierw porwały syna właściciela willi, a potem jego samego. Do tego trzeba było zabić służącą, żeby zabrać jej zęby. Polowały na dziewczynkę, a porwały Kim. Gdyby nie pojawił się ojciec, ją też by zabrały (takie miały zakusy).
Światło było dla nich neutralne w scenach w sypialni dziewczynki (lampa świeciła a one się zakradały), w scenie finałowej i chyba przez chwilę w scenie w łazience.
Horror familijny widocznie nie jest moim gatunkiem;)

Budziol

Obejrzałam tylko początek, może kiedyś dokończę..

Sanneya

Nie trać czasu, nic nie stracisz jak sobie odpuścisz ;)

_wilczur_

Tak myślałam, dlatego jednak nie dokończyłam ani wtedy ani teraz, choć strasznie tego nie lubię, to straty czasu nie lubię jeszcze bardziej ;P Dzięki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones