PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490788}

Nie bój się ciemności

Don't Be Afraid of the Dark
5,2 28 918
ocen
5,2 10 1 28918
Nie bój się ciemności
powrót do forum filmu Nie bój się ciemności

Jak patrzę na waszą zaniżoną ocenę tego filmu. Tylko to mi przychodzi do głowy. I jak tu sie
sugerowac ocena większości ???
Wczoraj obejrzałem go w tv. Film mi się bardzo spodobał ,dobra gra aktorska, realizacje.
Sceneria- mroczna i klimatyczna. Zrobiony niewielkim budżetem, jednak sam pomysł na film
bardzo ciekawy i wyjątkowy. Nie jest to może jakiś straszny Horror. Ale jest dobry, oglądałem
kiedyś trochę podobny filmik Stephena Kinga-"OKO KOTA" jedna z 3 opowiastek jest o takich
stworkach i dziewczynce którą kot ratuje :)
Ogólnie jeśli ktoś lubi klimat Stephena Kinga i podobny. Ma wyobraźnię i nie doszukuje się w
horrorze tylko rzeźni. FILM SIĘ SPODOBA. Dobry żeby postraszyc dzieci ;D

PuppetMaster

Tylko to zakończenie ,mi się nie spodobało...ale przez to filmik jest bardziej nieszablonowy.

PuppetMaster

Mi tez się ten film bardzo podobał. obejrzałam go wczoraj i byłam pod wrażeniem. nie rozumiem tak niskiej noty.

ocenił(a) film na 4
PuppetMaster

Podoba Ci się gra aktorska? Serio? Nwm, czy masz coś wspólnego z aktorstwem, czy nie, ale wydaje mi się, że nieszczególnie...
Przepraszam, ale gra aktorska m.in tatusia była fatalna...
Załamka totalna...

Pomysł na film nawet okej, ale nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać...

Zamiast Kim to ojciec powinien być pożarty przez gnomy, bo to on miał w d*pie córkę... Dla niego liczyła się kariera i pieniądze...
Fajnie, że pokazali, że nie każda "macocha" musi być tą złą, a mogą być też i troskliwe i kochające...

PuppetMaster

Może ludzie po prostu chcieli zobaczyć horror, a zobaczyli jakieś fantasy. Może większość, o której piszesz to nie idioci, a jest wręcz odwrotnie. Tak zdecydowanie jest odwrotnie.

Mavelius

A i jeszcze jedno. Gdzie ty tu widzisz klimaty Kinga?

Mavelius

Sorry ale temat jest genialny-Kolejny przykład na to że większośc ludzi to idioci i próżniaki-co oznacza ze jezeli Tobie film sie spodobal to reszta dla ktorej film byl sredni to idioci,a prozniacy?bo esiedza i ofgladaja filmy?to juz najwieksza zagadka tematu.Poza tym jezeli King ma wyobraznie,coz nieb jestem jego fanem(przeczytalem Lsnienie,Miasteczko Salem-sa swietne,reszta ksiazek jest milczeniem),czyli mam Cie nazwac idiota?Poza tym siegnij po Lovecrafta albo Borgesa,tam jest wyobraznia.King stety jest dla mnie takim sobie pisarzem sprzedawanym w marketach proste ksiazki dla prostych ludzi kupujacych smietane i ksiazke Kinga.

drsmierc

Matko Boska, tego się nie da czytać! Ja spasuję.

Mavelius

Sorry za dlugi tekst i nie przyswajasz tresci?

drsmierc

Nie, piszesz bez sensu i pokrętnie, jak pusta blondyna.

drsmierc

Spróbuj korzystać z interpunkcji.

Mavelius

hmm spoko bez przecinkow ciezko prostym ludziom zrozumiec tekst.

drsmierc

Raczej prości ludzie nie używają interpunkcji i do tego obrażają innych. Odczep się. Znajdź sobie kogoś innego do tej brudnej gierki.

Mavelius

Nie, piszesz bez sensu i pokrętnie, jak pusta blondyna.-sorry ale ja Cie nie obrazalem,a jezeli tak to w jaki spsob,za to Ty podsumowales raczej obrazajac mnie.Takze zastanow sie najpierw co pizesz a pozniej strzel focha.

drsmierc

"Sorry za dlugi tekst i nie przyswajasz tresci?" Ty zacząłeś, wszystko jest czarne na białym, nie zakłamuj rzeczywistości bo to jest żałosne.

Mavelius

hmm to nie jest obraza tylko stwierdzenie faktu,sorry ale nie chce mi sie z dziecmi polemizowac.

drsmierc

A ty dalej swoje...żal mi ciebie.

drsmierc

no tak najłatwiej powiedzieć że najlepiej sprzedawalny autor amerykański+ najlepiej oceniany w rankingach pisze słabe książki dla prostych ludzi.
zresztą wydaje mi się że trudno jest napisać coś co będzie się podobać ludziom nie tylko wykształconym, a Kingowi się to udało.
Aha i jak jesteś taki mądry to napisz około stu książek z mocno rozwiniętą fabułą, tak aby potem ludzie to czytali i kupowali i tak żeby przynajmniej z połowy z nich stworzony filmy, a do nich sequele
+ to coś co leży na twojej półce, jest duże i ciąży to nazywa się słownik i czasem można do niego zajrzeć, bo Twoja ortografia mocno siada

ocenił(a) film na 3
PuppetMaster

A Twój post to kolejny przykład na to, że w naszym kraju żyje wiele zadufanych w sobie ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć, że komuś się coś może nie podobać i nie każdy ma takie same upodobania jak "ja".

A film, według mnie, jeden z najgorszych horrorów ostatnich lat. Już prędzej by to za komedię uszło. Horror ma straszyć, intrygować, ciekawić i trzymać w napięciu. To co zostało tutaj przedstawione rozbawiło mnie do łez.

ocenił(a) film na 2
Hustla

Dokładnie. Jak w ogóle na podstawie takiego filmu można ocenić, że ludzie to idioci i próżniaki? Dla mnie ten film jest bardzo słaby. Nudny, gra aktorska marna, a o stworkach już nie wspomnę. I dla autorka jestem idiotką i próżniakiem - ok, zatem idę poczytać durnego Platona ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones