PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502884}

Nie opuszczaj mnie

Never Let Me Go
7,0 69 642
oceny
7,0 10 1 69642
6,2 15
ocen krytyków
Nie opuszczaj mnie
powrót do forum filmu Nie opuszczaj mnie

To jest chore

ocenił(a) film na 4

Ok, zgadzam się, ten film jest dobry, oryginalny, nietypowy, chyba go rozumiem, ale to także nie jest film dla wszystkich. Nigdy go nie zapomnę, on jest tak dołujący, że muszę powiedzieć - nie polecam. Za każdym razem gdy go sobie przypomnę mam zjeb... dzień. Gdybym wiedział wcześniej, że tak to będzie wyglądało, raczej bym nie oglądał.
Taka a nie inna ocena, bo choć film jest dobry to jednak mnie przygniata ;)

werne

Dlatego rzadko kiedy oglądam melodramaty. Lepiej obejrzeć komedię, szczególnie w naszych polskich szarych klimatach.

ocenił(a) film na 5
werne

Ten film nie jest dla wszystkich ludzi. Jednych poraża, wyciska łzy - drugich (w tym mnie) w ogóle nie "rusza". Rozumiem film, rozumiem wszystko. Ale ten film jest dla mnie obojętny? Czemu? Nie mam pojęcia. Czekałem tylko aż się skończy... Świetna rola Carey Mulligan jako Kathy. Soundtrack też niezły. Filmu nie polecam na doła bo może strasznie przygnębić, jest on czasem nawet męczący.

werne

Nie chcę "hejtować" ;-) ani polemizować z oceną, ale ja też często mam tak z filmami, że czuję się po nich "zgnieciona" i zdołowana. Ale ja myślę, że to własnie mówi o tym, że film jest na prawdę dobry. Jakaś historia z ekranu potrafi tak zmienić nastrój a nie spływa jak po kaczce. Trzeba fachowca żeby tak wpłynać na widza. Ale żeby nie było, oceniasz na 4 - ok. Pozdro :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones