PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223692}

Nie wracaj w te strony

Don't Come Knocking
6,7 1 404
oceny
6,7 10 1 1404
5,0 4
oceny krytyków
Nie wracaj w te strony
powrót do forum filmu Nie wracaj w te strony

Polecam!

ocenił(a) film na 6

Religijne kino drogi?
Antywestern o poszukiwaniu ojcostwa?
Komediodramat o niemożności powrotu?

Bardzo dobre kino, nostalgiczne i pięknie nakręcone.
Co więcej zaś - lepsze, niż podobny w temacie "Broken flowers" Jarmuscha - mimo werdyktu jury w Cannes.

marlon

oooo.... Przepraszam. Z tym sie akurat zgodzic zupelnie nie moge. Ja na przyklad duzo lepiej oceniam ostatnia produkcje Jima Jarmusha. Jest duzo "swiezsza", i na pewno bardziej przewrotna. Niestety, wydaje mi sie, ze Wenders z Sheppardem ciut za dlugo pracowali ze scenariuszem do tego filmu, przez co stal on sie troche zbyt "cukierkowy".
Ale moze tez i ja za duzo wymagam od Wima Wendersa. Fakt, ze dopiero zaczynam poznawac tworczosc tego wspanialego rezysera, ale przyznasz, ze w porownaniu np do "nieba nad berlinem", "nie wracaj w te strony" prezentuje sie troszke blado...

stas

Ja uwazam Niebo nad Berlinem za film raczej nieudany, natomiast polecic musze wczesniejsze filmy Wendersa jak "Z biegiem czasu" czy "Alicja w miastach". Na nowy sie dopiero wybieram, ale nastawienie mam pozytywne, bo jego ostatni film ("Land Of Plenty") bardzo lubie.

ocenił(a) film na 7
stas

Ten film raczej był specjalnie "przesłodzony", troszkę jak stary western (kto oglądał wie o co chodzi)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones