PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106062}

Niepohamowana siła

Excessive Force
6,0 427
ocen
6,0 10 1 427
Niepohamowana siła
powrót do forum filmu Niepohamowana siła

bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Bardzo fajna kopanka i udany debit Griffitha. Warto obejrzeć ja ktoś lubi kino akcji. Fajne wybuchy strzelaniny i bijatyki dobra jak na tego typu film fabuła i gra aktorska. Polecam. 8/10

ocenił(a) film na 9
frycek49

Dokładnie. Zgadzam się w zupełności, choć nakręcenie drugiej części pod tytułem "Niepohamowana siła 2: Przemoc za przemoc" to trochę nieporozumienie - brak zgodności z fabułą poprzednika. Ale fakt faktem - "Niepohamowana siła" to zapomniana przez wielu perełka.

ocenił(a) film na 9
underground73

Tej drugiej części nie znam, ale wiem, iż często sequel jest dużo słabszy niż pierwowzór.

ocenił(a) film na 8
frycek49

Podpisuje się pod wszystkimi waszymi słowami ,dodam tylko ze jeszcze super była muzyka w tym filmie .No i jest jednym z moich ulubionych filmów akcji i znajduje się w moim Top 10 action movies .

ocenił(a) film na 7
frycek49

Niezły,7/10.

ocenił(a) film na 9
simon3333

Zgadzam się z Wami, też bardzo mi się podobał, jak na rozrywkowy film akcji. Nieźle zagrany, w miarę dobra obsada, fajna muzyka, wartka akcja, trochę humoru. Spełnił wszystkie moje oczekiwania względem tego gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones