PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443610}

Niepowstrzymany

Unstoppable
6,9 59 986
ocen
6,9 10 1 59986
6,4 7
ocen krytyków
Niepowstrzymany
powrót do forum filmu Niepowstrzymany

to nie mogli kogoś na samym początku opuścić z helikoptera?

ocenił(a) film na 8
Shoother

Robili to przecież, skoro nie widziałeś/aś to dziwnie ogladałeś/aś xD

ocenił(a) film na 8
Majer199

właśnie :)

ocenił(a) film na 8
Shoother

Właśnie chcieli i nawet próbowali tym sposobem opuścić jakiegoś weterana wojskowego, ale gościu przy tej próbie rozbił si o lokomotywę, bo pociąg mknął za szybko...

hans_83

przecież pociąg mknął z taką samą szybkością na początku jak i na końcu, gdzie Danzel biega spokojnie po wagonach a Chris wskakuje bez problemowo z rozpędzonego samochodu z rozwaloną nogą do lokomotywy.

ocenił(a) film na 8
Shoother

Chyba nie oglądałaś/eś dokładnie , jak mieli to zrobic wcześniej , skoro nie było drogi normalnej obok torow , wpierw lasy po tej akcji z tymi dwoma co gonili go po torach oraz po probie spuszczenia weterana z helikoptera , a potem pociąg wjechał na coś w stylu "wiaduktu" ze nie bylo obok pobocza , tylko tory i nic więcej.

hans_83

Po przeczytaniu tego komentarza przypomniałem sobie, że ten wojak przecież rozbił się o przednią szybę lokomotywy, która poszła na kawałeczki, jednak potem w każdej kolejnej scenie była nienaruszona..

ocenił(a) film na 8
Zoh1n

...być moze... :p nie dostrzegłem tej szyby. Szacun za spostrzegawczość w takim bądź razie.

hans_83

Wojaka szarpnęło i przerzuciło aż do następnego z kolei wagonika.
Rozwalił więc szybę w następnym wagonie - tym o numerze 767, a nie 777, jadącym jako pierwszy.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 4
Shoother

Mogli to zrobić i zrobili, ale żołnierz się uderzył w głowę i mu się nie udało. Tylko pytanie - czemu tego nie powtórzyli? Czemu nie robili tego na normalnej prędkości pociągu tylko próbowali go zwolnić? Słaby film...

ocenił(a) film na 7
tomit

Normalnej prędkości czyli jakiej? Próbowali na początku ale się nie udało. Pociąg zwiększał prędkość i helikopter miałby coraz większe trudności w utrzymaniu stałej prędkości. Poza tym przeszkadzałyby mu drzewa i kable. No a poza tym mieli inny plan. Chcieli wykoleić pociąg I to było ich priorytetem.

ocenił(a) film na 7
Shoother

A jak oglądałeś film? Zrobili to na samym początku,jednak żołnierz uderzył w pociąg i stracił przytomność. Tez myślałam o ponownych próbach ale wydaje mi się to zbyt ryzykowne. Coraz większa prędkość pociągu to większe ryzyko śmierci kogoś kto będzie próbował się dostać do pociągu z helikoptera.

efta18

> Tez myślałam o ponownych próbach ale wydaje mi się to zbyt ryzykowne

zbyt ryzykowne ale nie tak ryzykowne jak wykolejenie pociągu w mieście :D co za hipokryzja... film beznadziejny i tyle

ocenił(a) film na 7
Shoother

Tyle,że przy wykolejeniu nie zginęliby ludzie,a podejmując ponowne próby dostania się do pociągu ryzykowaliby życie ludzkie a nawet kilka. Tutaj nie ma czego porównywać

efta18

boże ale ty głupi/głupia jesteś

ocenił(a) film na 7
Shoother

Aha,ty pewnie najmądrzejszy.

ocenił(a) film na 8
efta18

zadaje głupie pytanie, ciągnie głupio temat, nie rozumie prostej rzeczy i jeszcze kogoś od głupich wyzywa... ja pierd... :/

użytkownik usunięty
Shoother

To film na faktach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones