PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583390}

Nietykalni

Intouchables
8,6 678 210
ocen
8,6 10 1 678210
6,6 46
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

Obniżać noty tego filmu !!! To jest skandal że jest tak wysoko w rankingu. Film nawet dobry nie ma co... ale jego miejscu w rankingu to jednak wielka porażka.

ocenił(a) film na 10
herbatkowy

jest chorobliwy zazdrosny, nie ma sensu z Nim się zadzierać, bo uważa się za wielkiego człowieka, który się zna lepiej niż inni.
Ten autor "mateuszgraniczka" tylko potrafi krytykować i nic więcej.

ocenił(a) film na 10
mateuszgraniczka

powiedz mi a które filmy dajesz najwięcej oceny? Sprawdzamy czy jesteś takim wielkim znawcą i pogromcą krytyków...

ocenił(a) film na 10
piotrek_mili

"To jest skandal że jest tak wysoko w rankingu." To nie skandal tylko świadomy wybór świadomych widzów- na tym polega filmweb i jeżeli ktos tego nie rozumie i nie potrafi się z tym pogodzić- to oczywiste, że jest idiotą.

ocenił(a) film na 1
piotrek_mili

Do; piotrek_mili Ty się lepiej klaunie naucz pisać po Polsku... a herbatkowy przydupas niech odpuści w wypisywaniu inwektyw bo wystawia się na pośmiewisko... pzdr

ocenił(a) film na 10
mateuszgraniczka

z tym "herbatkowym" ma u mnie plusa za to, że określił te zdanie. A Ty lepiej naucz się trochę rozumu co do opinii, bo twoja intelektualność się poniża. Pozdrawiam

mateuszgraniczka

Skończ tą dziecinadę kretynie.

ocenił(a) film na 1
GarvinSitho

Do:GarvinSitho, jesteś śmieszny napinaczu internetowy.

mateuszgraniczka

I kto tu jest śmieszny? Obniżasz ocenę tylko dlatego , że film jest wysoko w rankingu.
Nie dziwię się , że fw ma taką a nie inną opinię , skoro buraki twojego pokroju za swoją głupotę nie są należycie karani ( banem ).

ocenił(a) film na 1
GarvinSitho

Bana to ty możesz dostać do ryja , albo raczej banana... ogólnie zostawiam cie juz bez komentarza....

mateuszgraniczka

Nie wiem gdzie cię wychowywali ty patologiczna mendo , ale takich atrakcji pewnie miałeś na pęczki.

ocenił(a) film na 1
GarvinSitho

haha, beka z was napinacze internetowi, ciekawe czy w realu byłabyś taka odważna...

mateuszgraniczka

Jacy napinacze internetowi? To co napisałem było tylko i wyłącznie stwierdzeniem faktu a z takowymi się nie dyskutuję.
A tak btw. to groźba?. Chciałbym tylko skromnie nadmienić , że pogróżki nie przystoją damie.

ocenił(a) film na 1
GarvinSitho

porostu wiem że na żywo nie byłabyś taka wyszczekana, przed komputerem możesz pisać sobie co chcesz...i pisz sobie i tak Cie nie spotkam niestety...pozdrowienia od Patologi z Krakowa

mateuszgraniczka

Po pierwsze - widzisz taki znaczek z kółeczkiem i krzyżykiem koło mojego nicku?
Najedź proszę na niego kursorem i sprawdź co się wyświetli.

Po drugie - ty naprawdę jesteś takim kretynem czy tylko się na takiego kreujesz?
Ja nie cwaniakuje głąbie tylko stwierdzam fakt a fakt jest następujący i niepodważalny: jesteś idiotą.

Po trzecie - śmieszą mnie te groźby internetowych strongmenów , co to zapewniają delikwenta o obiciu maski i jednocześnie ubolewają nad niemożnością spełnienia danej obietnicy.
Weź mnie nie rozśmieszaj , koleżko.

ocenił(a) film na 1
GarvinSitho

a JA ci powtarzam że na osiedlu byłabyś walona za takie słowa, ale tu się produkuj dalej, bo to możesz przed komputerem, udawać cwaniaka, ale jesteś zwykłym cweluchem, który się napina przed komputem bo w rzeczywistości byś kondoniaro nawet nie wydusiła z siebie tych słów. a Po drugie naprawdę żałuje, że pewnie nie dotrzymam obietnicy...

mateuszgraniczka

Ty naprawdę jesteś dnem.
Co na osiedlu? Pobiłbyś mnie ze swoją bandą 14 letnich , łysych osiłków , pijących Karmi na 3 zmiany?
Powtarzam - weź mnie synek nie rozśmieszaj , bo przed komputerem jak i poza jesteś tylko burakiem przedkładającym argument siłowy nad inne wartości.
Najpewniej jesteś tylko gimbusem , któremu buzują hormony i który już dawno nie widział buta z bliska ( mam nadzieję , że się to niedługo zmieni ).
Lub też łysym ćwierćmózgiem słuchającym całe dnie Polskiego hip-hop'u i chodzącym w za długich portkach.
Lepiej żałuj , że twoja inteligencja ogranicza się do wygrażania innym przez internet śmieszna kreaturo.
EoT

ocenił(a) film na 1
GarvinSitho

beka z Ciebie, uważaj żeby ci żyłka nie pękła, nie chce mi się już pisać z taka społeczniarą,ty jesteś pewnie jedną z osób której w szkole zabierali kanapki a Ty z płaczem do matki ... wyżyj się na tym portalu... hahaha

mateuszgraniczka

Nic mi pewnie mądrego nie powiesz , hm?
Jak mówiłem EoT , po co tracić czas na głupiego buraka , którego przerastają podstawowe rzeczy?

ocenił(a) film na 1
GarvinSitho

Dokładnie po co ???, właśnie skończyłem na tego głupiego buraka tracić czas... bez odbioru

mateuszgraniczka

niezłą pustkę macie we łbach, żeby wystawiać temu filmowi 1 lub 2. Rozumiem, że dobra komedia to tylko taka, gdzie co drugie słowa to wulgaryzm, fabuła jest prosta jak konstrukcja cepa i nie ma żadnego przekazu?

ocenił(a) film na 1
MateoVeb

nie, nie, nie rozumiesz, film jest naprawdę dobry, po prostu ceniłem Filmweb, i uważam ze film w dziejach Historii nie zasługuje na 3 miejsce. czy według Ciebie tak jest ???

mateuszgraniczka

a co to filmweb jest jakąś wyrocznią? podobał Ci się film, ale oceniasz go nisko i namawiasz do tego innych tylko dlatego, że znajduje się za wysoko według Ciebie w jakimś śmiesznym internetowym rankingu.

ocenił(a) film na 1
MateoVeb

Dobra interpretacja ;) lubię Filmweba dlatego mnie to razi w oczy... tyle

mateuszgraniczka

a masz świadomość, że to idiotyzm czystej postaci?

ocenił(a) film na 1
MateoVeb

idiotyzm...??? wiesz w ogóle co to znaczy ??? nie bd dyskutować już,mamy inne zdania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
mateuszgraniczka

Zasłużone 9.

ocenił(a) film na 7
mateuszgraniczka

Rozumiem Twe oburzenie że nieco jest za wysoko, ale celowo własne oceny dawać na poziomie 1 czy tam 2 aby zwindować w dół to przesada. Ale na tym przykładzie warto się pochylić nad "problemem". Niestety, sądzę że większość użytkowników, nie rozumie skali ocen. Jest tak: film super, bardzo mi się podobał - a więc ocena 10... Tyle że ocena aż 10... to arcydzieło! Czy film który komuś się bardzo podoba jest arcydziełem kinematografii? Raczej rzadko. Skoro bardzo mi się podobał to jest to 8! . Wszystko powyżej musi mieć znamiona filmu wybitnego bądź arcydzieła. Czy osoby dające 10. teku filmowi uważają go za arcydzieło sztuki filmowej? Czyli kapitalna gra aktorska, muzyka, fabuła, cała oprawa, montaż, praca kamery, charakteryzacja, jakaś głębia filmu. I tu pies pogrzebany...
Mnie ten film podobał się, lecz filmem wybitnym nie jest. A więc ocena 8. Lecz przez dziwną pracę kamery, zwłaszcza gdy główny bohater idzie, kamera jest bezpośrednio za nim, niemal za głową. Rozumiem intencje, zamysł reżysera i operatora, lecz efekt wg mnie jest fatalny. I przez tą okropną pracę kamery w iluś tam ujęciach, aż obniżyłem notę z 8 do 7. I to ostateczna ocena dla mnie. Czy szastający na lewo i prawo arcydziełami kinematografii biorą pod uwagę czy gra aktorska to naprawdę mistrzowski poziom? Nie bardzo dobry, nie wyśmienity - mistrzowski! Wszak to arcydzieło tak? Czy praca kamery jest kapitalna? I efekty? I muzyka? I montaż scen? Raczej nie... I mamy jak mamy... Arcydzieł jest mało. Tak jak i mistrzów prawdziwych. Nieco więcej filmów wybitnych (np. Zielona mila), a reszta to maks. 8 - gdy nam się bardzo podobają, lecz wspomniane walory są BDB lecz mimo wszystko to nie poziomy mistrzowskie, światowe całej kinematografii.
I tak bym to widział...

ocenił(a) film na 1
dick47

Wreszcie ktoś odpowiedział z inteligencją i wykazał się znajomością kinematografii ;) jest to zwykłe zawyżanie średniej( w rankingu filmów) naprawdę dobrej i chyba najlepszej polskiej strony o filmach. Oczywiście moje nawoływanie jest bardzo skrajne, ale i również subiektywne, ale tak naprawdę jest to małe nieporozumienie które obniża wage tego portalu :/

ocenił(a) film na 8
mateuszgraniczka

Jedynie sesnsowne w tym wypadku jest:

- kierowanie pretensji do oceniających
lub
- prośba o zmianę algorytmu stanowiącego o miejscu w rankingu, na taki który uwzględniałby ilość oddanych głosów, fakt czy film był wyświetlany na razie tylko w kinach, rok produkcji i całą mase innych czynników (często bardzo subiektywnych) - niestety żaden algorytm nie zadowoli kazdego (nawet Bóg takiego nie stworzył jak rozejrzymy się wokoło siebie ;) więc to co zrobił filmweb było najbardziej sensowne - uprościł algorytm do najprostszego poziomu czyli ograniczył się do zwykłej średniej arytmetycznej... jeśli to się nie podoba (a może bo to mechanizm wysoce niedoskonały) wymyśl lepszy jesli nie potrafisz to uprawiasz zwykłe krytykanctwo podczas gdy powinnaś 'uprawiać konstruktywną krytykę'

ocenił(a) film na 1
TruR

Nie krytykuje, nie podoba mi się tylko miejsce w rankingu...tyle. Moja subiektywna ocena. Powinnaś ??? do mnie ??? twoje przejęzyczenie czy prowokacja :>

ocenił(a) film na 8
mateuszgraniczka

Nie wiem skąd mi się to wzięło (może stąd że mam lekki feler i słabo zapamiętuje - czyli nie przykładam dostatecznej uwagi - do imion, nicków a nawet nazw ulic ;) i wyczytałem tylko końcówkę "niczka" (Twój nick wyświetla się dość specyficznie ze względu na brak choćby takiego jak ten_znaczka) która jest ewidentnie końcówką żenską (żeby nie było - Graniczka to b. ładne nazwisko ;) - stąd to ewidentne przejęzyczenie za które upraszam o wybaczenie ;)

Ad meritum: wg. mnie to jest 'nie podobanie się' (skoro narzekanie to złe słowo jakoś to muszę ująć) z kategorii że ziemia jest okrągła lub że słońce świeci... bo napisałeś ;) że:

średnia arytmetyczna stosowana wobec wszystkich filmów na filmwebie a której konsekwencją jest m-ce na liście rankingowej w przypadku 'Nietykalnych' to "nieporozumienie które obniża wage tego portalu"

na co zareagowałem hipotezą (nie mam dostatecznej wiedzy by nazwać to teorią ;) o możliwościach wpłynięcia na zaistniałą sytuację... chcąc niejako spróbowac załagodzić spór - takie i tylko takie były moje intencje... innej drogi, poza dwoma w/w w mojej ocenie nie ma... więc z mojego punktu widzenia narzekanie na to miejsce w rankingu mija sie troszkę z celem a już z pewnością nie 'obniża wagi portalu' - co najwyżej obnaża gust oceniających...

Pozdrawiam i jeszcze raz sorki ;)

ocenił(a) film na 9
mateuszgraniczka

Przecież to tylko ranking filmwebu. Nie ma się co spinać. Świat nie zamarł w oczekiwaniu, gdy filmweb go opublikował. Ja też nie uważam, że film powinien być tak wysoko, choć uważam, ze jest bardzo dobry. Jednak czy będzie na 3 miejscu czy na 133 jest mi to obojętne. Wystawiam mu 8 bo mi się bardzo podobał.

ocenił(a) film na 8
mateuszgraniczka

A kogo obchodzi jakiś tam ranking? A, no tak, sam odpowiedziałeś na to pytanie: "napinaczy internetowych". Dla mnie na pierwszym miejscu aktorów może być Paris Hilton i nadal będę spać spokojnie, a mój czas nadal będzie zbyt cenny, żeby pisać o tym posty na forum. A ten temat? Dosyć zabawny. I jeszcze ten ton rozkazujący "Obniżać noty tego filmu !!!" Doprawdy urocze. Dobrze mieć wiarę w moc własnych snów, ale chyba trochę poleciałeś. Może snickersa?

ocenił(a) film na 10
mateuszgraniczka

To, że tobie ten film się nie podoba, to nie jest powód, by wręcz namawiać ludzi, by obnizali noty tego filmu. Bo czemu jedna osoba, ma decydować, który film gdzie się znajdzie? Tobie sie nie podoba, ale np. ja ten film uwielbiam, bo dostrzegam w nim coś więcej.

ocenił(a) film na 8
mateuszgraniczka

Normalnie nie wieże w to co widzę, ten film jest na 3 miejscu WTF ? wyprzedził największe klasyki kina jest dobry ale nie aż tak.

ocenił(a) film na 8
mateuszgraniczka

W sumie racja. Nie przyznałbym temu filmowi 2, bo byłbym niesprawiedliwy, bo ten film tak czy owak jest dobry, ale tylko dobry. Nastawiałem się na bardziej wzruszający dramat, zwłaszcza widząc takie miejsce (trzecie!!!???) a nie inne w rankingu. Być może miałem zawyżone wymagania wobec tego filmu, ale, niestety, nic nie wniósł on w moim życiu. Ogląda się go po prostu przyjemnie i tyle. Film jest na 7, ale daję oczko wyżej za świetne, nawet śmieszne sceny komediowe. I chyba nigdy nie zrozumiem oceny 10 dla tego filmu. Arcydzieło? W czym?

ocenił(a) film na 7
Matekes15

W niczym - taka prawda.

Ryloth

Mi ten film się podobał - poważna tematyka + zabawne sceny komediowe, jest ok. Co prawda, trzeciego miejsca bym mu nie dała, ale w TOP100 się mieści xd raczej nie liczyłabym na to że noty zostaną obniżone ale cóż... nic nie poradzisz, ludziom się podoba;) Każdy ma swój gust i swój osobisty ranking... Pozdr. ;)

ocenił(a) film na 7
Samantha1608

Dlaczego to piszesz do mnie? Ja nie nawołuję do obniżania ocen ;p

Ryloth

Nie miało być do Cb, wybacz ;) Podpięłam się na koniec... sorki

ocenił(a) film na 7
Samantha1608

Nie no spoko, domyśliłem się:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones