PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008125}
1,9 4 791
ocen
1,9 10 1 4791
1,1 13
ocen krytyków
Niewidzialna wojna
powrót do forum filmu Niewidzialna wojna

Założyłem konto specjalnie żeby dodać tą ocenę i ostrzec ludzi przed pójściem na ten syf. Dwa razy mi się przysnęło. Nie ma w tym filmie ani jednego ciekawego aspektu, same zmyślone opowieści i narcystyczne brandzlowanie się do własnej osoby. Polityka czy Botoks to przy tym arcydzieło

ADISONEKK

Ja nie rozumiem jak w ogóle można chodzić na jego filmy - po tym jak doznał on czegoś w swojej głowie w trakcie kręcenia Hansa Klossa 10 lat temu. Masochizm ?

ocenił(a) film na 3
Amfios

Tez przespałem ostatnie 30min seansu. Jeden z gorszych filmów jakie widziałem.

ocenił(a) film na 1
Szymon_M_5

Ale zapłaciłeś.

ocenił(a) film na 1
Amfios

Poszedłem bo nie mieliśmy ze znajomymi planów na wieczór a akurat to leciało w kinie. Nie ukrywam też, że byłem ciekaw co tym razem wymyślił, ale ten film przebił moje najgorsze oczekiwania. Przynajmniej wiem że po tym seansie już nigdy nie wybiorę się na film tego gościa.

ADISONEKK

Dałeś mu zarobić na kolejny film, brawo

ocenił(a) film na 1
macrox

Niestety ludzie z ciekawości dorabiają tego Kmiota Vegete ! , Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Amfios

Tu się całkowicie zgadzam!

użytkownik usunięty
ADISONEKK

A awatar sobie wziąłeś od damian_zukowski87, który ma identyczny i zupełnie przypadkiem tak jak ty, krytykuje ten film??? I jeszcze WALLEN68, maciek33 i orys. Co tu się dzieje?

Poluźnij pasek spodni siedząc przed kompem - to avatar szary standardowy nadawany automatycznie przy rejestracji. Niektórym tak jak ja nie chce się wklejać jakiegoś specjalnego

użytkownik usunięty
Amfios

Ja nie miałam takiego awatara przy rejestracji.

ocenił(a) film na 1

No jest to przypadek XD nie wiem nawet kim są ludzie których tu wymieniłeś, nie czytałem recenzji innych wpadłem tu tylko zostawić swoją, a avatara od nikogo nie wziąłem dostałem taki odrazu po rejestracji

ADISONEKK

Jest aż... tak źle? Vega nie jest w gruncie rzeczy złym reżyserem; potencjał twórczy ma, również sposób na wizualne wybrzmienie dzieła. Ale... jego ostatnie filmy są jakąś karykaturą kij wie czego. Są generalnie słabe. I tu pojawia się pytanie: dlaczego? Vega robi to celowo? Narcystyczne pragnienie uwagi, kontroli i dominacji? Zabieg celowy?

buskowianka

Skoro uważasz że vegeta nie jest zlym reżyserem, to znaczy że albo nie masz pojęcia o filmach, albo lubisz patologię przesiąkniętą wulgaryzmami która zastępuje fabułę. Jego filmy zakrzywiają rzeczywistość i co gorsza wielu ludzi niezbyt intelektualnie rozwiniętych (delikatnie mowiac) w to wierzy. Smutne jest to że powstaje takie kino i co gorsze, ma swoich odbiorców

macrox

Nie znam żadnej ,,vegeta". Znam Patryka Vegę. W mojej poprzedniej wypowiedzi chodziło mi raczej o to dlaczego z pewnego dość dobrego dla ogólnego odbiorcy poziomu kina akcji, twórca ten zszedł na taką dziwną niszę - jakby tworzył film swojego Uniwersum, tylko dla siebie, a to, i nieważne jakie ktokolwiek ma zdanie. Był sympatycznie zrealizowany "PitBull", "Służby Specjalne". No, ale teraz... Wypowiadać się szerzej w tym temacie nie będę, gdyż nie mam wyrobionego gustu i doświadczenia w polskiej kinematografii.

buskowianka

Nie musisz się wypowiadać więcej, bo brniesz w bagno intelektualne. Vega to synonim gówna w nowożytnym j polskim, produkuje taki chłam, że jestem w szoku, że są osoby pozytywnie piszące o nim, on nie tworzy swojego uniwersum dla siebie tylko dla patoapoleczenstwa, czyli duży procent rodaków. Tworzy to co sobie wymyśli i wyraża siebie.

buskowianka

Jest złym a nawet fatalnym reżyserem. Widać pierwszy Pitbull przypadkowo mu wyszedł. Reszty nie da się oglądać bez ciarków żenady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones