PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011966}

Nieznajomy

The Stranger
6,4 7 626
ocen
6,4 10 1 7626
6,8 5
ocen krytyków
Nieznajomy
powrót do forum filmu Nieznajomy

A tymczasem to jeden z lepszych thrillerów kryminalnych ostatnich lat.

ocenił(a) film na 10
mitrus80

Zgadzam się, ten film był tak dobry ze mi smutno ze go już widziałam. Coś wspaniałego !!!!!!!

ocenił(a) film na 9
ni_na_ce

Tak, ten film to majstersztyk. Myślami wracam do niego od kilku dni. Jestem tak rozwalony jak po Shot Caller

ocenił(a) film na 10
duzers78

Ja tez ciagle go odtwarzam w głowie od wczoraj :) zbyt wiem rzeczy w tym filmie zbyt mocno do mnie dotarło. I dziękuję za film na dziś - nie widziałam jeszcze :)

ocenił(a) film na 9
ni_na_ce

Daj znać jak wrażenia po seansie.

ocenił(a) film na 8
duzers78

Kino świetne, brudne , stęchłe i odpychające.
Edgerton, aż kipi od emocji i za wszelką cenę stara się to ukryć co daje niesamowity efekt .
Świetnie udźwiękowienie w ciszy ... jak nie wycieraczki w aucie , to dzwonek do drzwi ... wszystko takie celowe... nie przypadkowe.

mitrus80

Bo netflix to 99% paździerze. Święto lasu jak im coś wyjdzie. Patrz "Nieoszlifowane diamenty". Ps. Niech zgadnę - główny bohater na końcu filmu nieoczekiwanie umiera? Praktycznie każdy poważniejszy film Netflixa tak się kończy.

ocenił(a) film na 7
mitrus80

Wiekopomne dzieło to to nie jest, ale trochę dobrego kina, popis dwóch aktorów. Czasem i Netfliksowi coś wyjdzie.

ocenił(a) film na 8
Mordechaj

Przecież film zrobili ludzie, nie netflix, to że film trafia na netflix nie znaczy że z automatu jest zły (o to mi chodzi w wypowiedzi powyżej), tak się składa że obejrzałem całkiem sporo dobrych filmów na netflixie, więc jest to kwestia szukania i wyboru tego co się obejrzy

mitrus80

Problem w tym, że jest słabo. Początek jest tak naiwny, że tylko boki zrywać :)

ocenił(a) film na 8
PanKracjusz

Film nie tylko jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami ale wiernie oddaje całą historię, mocno opisywaną w mediach i książce" the sting".

PanKracjusz

"jest słabo" i przestaje czytać dalej gimbowe komentarze

mitrus80

Gimby widza coś lepszego od padła na Netflix i myślą ze oglądają arcydzieło

mitrus80

intymna relacja z podejrzanym o morderstwo". i już, wiadomo - netflix

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones