PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011966}

Nieznajomy

The Stranger
6,4 7 626
ocen
6,4 10 1 7626
6,8 5
ocen krytyków
Nieznajomy
powrót do forum filmu Nieznajomy

Film jest świetny, atmosfera, że można nożem kroić, minimalistyczny, nie jest przegadany a aktorstwo dwóch głównych bohaterów to Mistrzostwo przez wielkie M.

Treehouse

Acha i stąd niskie oceny...

ocenił(a) film na 8
levar

Oceny wystawiają ludzie, którzy filmu na oczy nie widzieli. A film robi naprawdę wielkie wrażenie. Trafiłem na to dzieło zupełnie przypadkowo i to aż zadziwiające, że taki majstersztyk mógł przejść mi koło nosa.

ocenił(a) film na 3
Treehouse

Gówno przez wielkie G*

ocenił(a) film na 10
Orzeszek_120

Ciężko dyskutować z tak dobitnym argumentem jw ale wg mnie film jest genialny. Jeden z lepszych w ostatnim czasie a oglądam czasem kilka w weeekend ;) polecam !!!!

ocenił(a) film na 4
ni_na_ce

Ależ Ty także nie używasz żadnych argumentów!

ocenił(a) film na 9
Orzeszek_120

"Gówno" , które zostało nakręcone ja podstawie reportażu książki The Sing. Świetnie opowiedziana niesamowita operacja policyjna.

ocenił(a) film na 6
Treehouse

Film zrobiony z pewnym zacięciem artystycznym, bazujący na budowaniu specyficznego klimatu, jednak montaż pozostawia trochę do życzenia. Uważam, że pomieszanie chronologii nie było tutaj potrzebne. Ogólnie jednak prosta historia opowiedziana dość oryginalnie. Filtr na kamerze zaciemniający ekstremalnie jasną Australię Zachodnią wydał mi się zabiegiem wręcz zabawnym.

ocenił(a) film na 6
per333

Zgadzam się. 6/10 max 7/10

ocenił(a) film na 8
Treehouse

Mam podobne zdanie, świetny film z wciągającą powolną atmosferą, ale rozumiem, że nie dla wszystkich

Treehouse

Film jest świetny, klimat niesamowity. Ciekawa fabuła, dobrze wyważona akcja. Świetna gra aktorska, nie przynudza mimo powolnej akcji. Ten film to taka niedoceniona perełka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones