PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252824}

Nigdy nie będę twoja

I Could Never Be Your Woman
6,1 24 866
ocen
6,1 10 1 24866
Nigdy nie będę twoja
powrót do forum filmu Nigdy nie będę twoja

Bardzo chciałam obejrzeć ten film, zaintrygowana podstępnymi smaczkami od scenarzystów - czyli przełamaniem jakiegoś tabu na temat związków starszych z młodszymi w połączeniu z filmowym światkiem. Niestety... już po 10 minutach miałam dość, cudem wytrwałam do końca w nadziei na jakiś niespodziewany zwrot akcji albo chociaż niebanalną intrygę. Do przesady naszprycowany beznadziejnymi wygłupami Rudda i maksymalnie doświetloną, naciągniętą twarzą Pfeiffer. Szkoda, bo potencjał w temacie jest duży...a wyszło nijako, kiepsko a nawet rzec można do kitu.
3/10

ocenił(a) film na 6
kobieta_kot

Oceniłam ten film trochę lepiej, bo dość przyjemnie się oglądało, ale ogólnie arcydziełem nie jest. Dużo irytujących momentów, po części się z tobą zgadzam.

buszasz

popieram przedmówców. oglądałam go z matką w wieku Pfeiffer, która była totalnie zażenowana całym filmem. całość ratuje jedynie dziewuszka z "The Lovely Bones", która swoimi zabawnymi monologami rozświetlała całą produkcję.

ocenił(a) film na 2
kobieta_kot

Nie zodołałam wytrwać do końca tego filmu :P

kobieta_kot

Moim zdaniem był koszmarny. Przesłodzona, pusta i głupia komedia romantyczna. Dawno nie widziałam takiego gniota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones