PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104668}
6,2 166 742
oceny
6,2 10 1 166742
5,2 24
oceny krytyków
Nigdy w życiu
powrót do forum filmu Nigdy w życiu!

Jestem od teg filmu uzależniona,mam go nawet na telefonie, znam większość tekstów. I Kocham
Danutę Stenke <3

alicjawoltarel

Żal mi ciebie.

ocenił(a) film na 10
TheAmazingPudding

A mi siebie nie ;) A ten tekst to trochę stary,znajdź coś innego :)

ocenił(a) film na 10
alicjawoltarel

Zgadzam Się z Tobą Świetny film !

ocenił(a) film na 3
alicjawoltarel

To uniwersalny przekaz, nie tekst, który mógłby wyjść z mody, bo dzieci na przerwach przestały się nim posługiwać. Żal mi Ciebie

ocenił(a) film na 8
WDK

To trochę przykre, że zawsze znajdą się ludzie, którzy tak potrafią tylko pluć jadem... Życie jest zbyt piękne, żeby być tak zgorzkniałym i to na innych wyładowywać :)

ocenił(a) film na 3
abstraction_

Przykre jest raczej, że oceniasz ludzi po 2-óch zdaniach na portalu. Każdy ma jakieś "ale" i nie musi to przeszkadzać w byciu szczęśliwym. Jeśli nic Cię nie denerwuje lub irytuje, jesteś tylko bezmyślnym ludzikiem z plasteliny- bez charakteru i z dużym bananem na twarzy. Ja tam kocham swoje życie i nie lubię tego filmu. O!

ocenił(a) film na 8
WDK

Oczywiście, każdy ma inny gust, ale po co kogoś obrażać z tego powodu? ,,Żal mi ciebie" to niezbyt miłe określenie. Tak czy siak, walka z ,,hejtowaniem" i obrażaniem ludzi w Internecie to walka z wiatrakami. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
abstraction_

Napisałem tak jednorazowo dla zabawy, by zaakcentować, że to wyrażenie jest ponadczasowe. Mały i nieco chamski żart. Ogólnie nie lubię obrażać ludzi na forach i robię to sporadycznie. Z resztą nie powiesz mi, że nikogo nie obraziłeś nigdy w sieci. Hmm?

ocenił(a) film na 8
WDK

Nigdy, to moja żelazna zasada żeby wysyłać w świat jak najmniej negatywnej energii zarówno w realnym jak i wirtualnym świecie. W tym wirtualnym nigdy mi się nie zdarzyło, bo i mnie nikt mnie nie obraził. Dobrze, że mimo wszystko też starasz się to ograniczać. Szanujmy się nawzajem :)

ocenił(a) film na 3
abstraction_

W porządku, dobra zasada. Pozdrawiam:)

WDK

Zresztą pisze się razem.....jedynka siadaj!

ocenił(a) film na 3
isia2004

Z resztą nie obchodzi mnie to. Dziękuję, postoję.

ocenił(a) film na 8
alicjawoltarel

Ja tak mam! Zawsze jak mam zły humor, włączam ten film i od razu czuję się lepiej :) Mogę go oglądać co tydzień, ale w ogóle mi się nie nudzi. Zdecydowanie moja ulubiona polska komedia romantyczna i jedna z ulubionych z tego gatunku w ogóle.

abstraction_

Również uważam że to jedna z najlepszych komedii romantycznych.

Blair

im częściej to ogladam tym czesciej sie utwierdzam ze narod chce byc karmiony bajkami zarowno w polityce jak i w kinie
wlasnie leci na tefaenie7 i coraz wiecej idiotyzmow przebija przez ekran np.:
jak kobita pisząc pare felietonow w miechu jest w stanie zyc na takim poziomie?

ocenił(a) film na 8
molek___

Czyli na jakim poziomie? To, że miała na (cyt.) "tłustą kiełbasę" na ognisko, czy że jeździła na zakupy spożywcze rowerem? Dla mnie bzdurą jest podłączenie domku pod lasem w kablówkę i internet.

ocenił(a) film na 8
molek___

stary komentarz, ale aż odpowiem :D Judyta nie pisała paru felietonów w miechu, miała stałą pracę w redakcji, gdzie oprócz artykułów zajmowała się działem porad, które były raczej w każdym numerze gazety - to trochę więcej niż "parę felietonów". dodatkowo w filmie jest wyraźnie ujęte, że z finansami nie jest za dobrze - dostała od męża po rozwodzie kawalerkę, której jednak nie chciała i wolała dostać za nią 100k do ręki. później płakała, że kończą się jej pieniądze, bank nie chce jej udzielić kredytu, ostatecznie na dokończenie domu pożyczyła pieniądze od babci. poziom życia Judyty ani razu nie jest pokazany jako jakoś niesamowicie wysoki - jeździ do pracy kolejką, prawdopodobnie auta w ogóle nie ma, w ostatniej scenie pożycza auto od Uli. do tego je tanie obiady w pracowniczej kantynie, jej ubrania wyglądają na zwykłe sieciówkowe, a po zakupy jeździ rowerem. no luksusy xD

alicjawoltarel

Z jakiej strony ściągnęłas film :) nigdzie nie mogę go znaleść

użytkownik usunięty
alicjawoltarel

Też uwielbiam ten film, oglądałam go niezliczoną ilość razy :) Jest przepiękny, ta muzyka, te teksty... Też znam wiele.

ocenił(a) film na 2

Wlasnie leci,dla mnie zenada.Stenka jako zona idiotka nie do zniesienia,naiwnosc i banal calej reszty filmu powala nawet po latach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones