PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229072}
6,3 2 772
oceny
6,3 10 1 2772
6,0 6
ocen krytyków
Nightwatching
powrót do forum filmu Nightwatching

WOW, nawet będzie on kręcony w Polsce :)
I aż 8 głosów jest hmmmm, ma ktoś jakiejś info o tym filmie?

freepick

Film jest o tym jak Rembrant (te malarz) odkrywa spisek w rodzinie, ktorej portret zbiorowy ma namalowac. Rembrant ujawnia spisek za pomoca obrazu, którego tytul to własnie "Straż nocna"
Maja w filmie grac nasi aktorzy takze jak Chyra czy Pieczynski.

JeanPaul

A jeżeli chodzi o Polskę, to o ile mi wiadomo będzie kręcony poczęści we wrocku xD

Annik_Black

Film o Rembrancie. 90% scewn będzie kręcone w Polsce. W wytwórni filmów fabularnych u nas we Wrocławiu ;) Będę miała nawet przyjemność w nim grać. Nie wiem jeszcze jaką rolę. Dopiero dziś jest spotkanie z Peterem Greenawayem. On jest ponoć bardzo przywiązany do szczegółów...

Kreseczka

to moze sie spotkamy ;)

bede pomagal przy fotosach :)))

pzdr

użytkownik usunięty
zwol

haha!Ja też zagram:-)))Może sie z wami minęłam na castingu

Eee, sporo tych krajów ;)
W Polsce nakręcą (podajże we Wrocławiu) na pewno 3 sek czasu trawania filmu... przejście kamery nad osiedlem Wrocka xD

freepick

ty debilu od miesiaca trwaja zdjecia w wytworni filmowej... caly film tam robia prawie, na koniec plenery w wielkiej brytanii

no i ja rowniez zagaram w tym filmie :PP

ocenił(a) film na 10
freepick

Dobra to teraz prezyznajcie sie kogo graliście :) rzeźników?? a może jakiś inne zjawy?? Pozdrowienia dla Piotrusia Szczerbica :* :*

ocenił(a) film na 10
freepick

Dobra to teraz prezyznajcie sie kogo graliście :) rzeźników?? a może jakiś inne zjawy?? Pozdrowienia dla Piotrusia Szczerbica :* :*

kleofasa02

ja gram słuzaca femke.. rola z tekstem(niewielkim ale :D )

kess

To Ty w takim razie jesteś Sabina W. ;PPP Ja miałam grać tą służkę, ale w końcu wylądowałam jako sierota =]

P.S. Beata nie chce mi dać Twojego numeru GG :(((

Kreseczka

Tak :) To ja :)
Beata K?? :) Dlaczego nie chce?? :P

kess

To już jej się musisz spytać ;)))

freepick

Jak dla mnie to za dużo tych Nocnych Straży ostatnio. A na ostatku ta właściwa nakręcona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones