PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94766}

Nikt nie jest doskonały

Nobody's Perfect
7,1 918
ocen
7,1 10 1 918
Nikt nie jest doskonały
powrót do forum filmu Nikt nie jest doskonały

piosenka

ocenił(a) film na 10

Podpisuję się pod zachwytami nad filmem i nad zajechaną kasetą VHS (moją już nawet wciągnęło w odtwarzacz buuu:P)Jednak od pierwszego razu jak zobaczyłam ten film męczy mnie tytuł piosenki ( taka wolna jest w filmie wykorzystywana dwa razy, dłuższy fragment leci przy końcu, jak Steven biegnie i jest pokazana miedzy innymi parka przy zachodzie słońca "(...)and when I hold you don't ever let me go(...) reszty nie pamiętam. Jesli ktoś posiada jeszcze końcowe napisy do tego filmu i mógłby sprawdzić tytuł i wykonawce tej piosenki byłabym ogromnie wdzięczna!A może ktoś zna tą piosenkę albo co lepsze ma ją na kompie to byłabym już przeszczęśliwa ;).Czekam na odzew i pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
dona_2

jest taka możliwość żebyś mi przegrała tą kasetę i wysłała wszystko na mój koszt? My znawcy musimy sobie pomagać :)

ocenił(a) film na 10
aliisanka

gdybyś uważniej przeczytała mojego posta wiedziałabyś, że nie mam już tej kasety bo mi ją "wciągnęło" ;] pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
dona_2

myślałam że choć trochę działa, łudziłam się bo nie mam skąd wziąc a moja zginęła :(

ocenił(a) film na 10
dona_2

no niestety nie działa, też ubolewam, bo uwielbiam ten film, swoją drogą może Ty taka wielka fanka tego filmu zasz tytuł piosenki o która mi chodzi?:)

ocenił(a) film na 10
dona_2

nie pamiętam i ubolewam nad tym :(:(:( kiedyś chciałam na e-bay nawet kupić ale nie wiem czy to możliwe :(

ocenił(a) film na 10
dona_2

Film jest poprostu boski! mam go gdzieś na VHS ale mam też i soundtrack jakby ktoś chciał pisać!

ocenił(a) film na 10
paulkmyb

A tytuł piosenki o który Ci chodzi to "Meeting Half The Way"

ocenił(a) film na 10
paulkmyb

jest możliwość przegrania mi tego filmu na kasete, na mój koszt oczywiście i wysłania? My fani musimy sobie pomagać...

ocenił(a) film na 10
paulkmyb

Dziękuję, że podałeś tytuł tej piosenki!!!! Czy mogę podać Ci mojego maila i prosić o przesłanie, może już nawet nie całego soundtracku, ale chociaż tą piosenkę "Meeting Half The Way" ? Z góry dziękuję, a mail to dona.b@rybnet.pl pozdrawiam serdecznie!

ocenił(a) film na 10
dona_2

Nie ma za co , już wysłałem Ci na maila ;)

paulkmyb

Witaj czy moglabym Cie prosic o przeslanie piosenki meeting Half The Way??moj email to anchelios@o2.pl. bede Ci bardzo wdzieczna:)

ocenił(a) film na 10
anchelios

Przesłałam piosenkę, miłego słuchania :)

dona_2

Serdeczne dzięki:))))gorąco pozdrawiam!!!!

paulkmyb

Czy mogę równie ż prosić o przesłanie piosenki The Picnic
Performed By Robert Randles z góry WIEEEEEEEEEELKIE PODZIĘKOWANIA
POZDRAWIAM

gavalda

NIE PODAŁAM GAPA MAILA a_niunia82@wp.pl
:)

paulkmyb

Cześć,

Mam prośbę, czy mógłbys mi także wysłać tę piosenkę
(Fee Waybill - "Meeting Half The Way").
Nie mogę jej nigdzie znaleźć, a również mi się baaaardzo podoba.
Mój email: tomasz_k@poczta.onet.pl
będę bardzo wdzięczny :-)
pozdrawiam

Tommy

paulkmyb

Miałabym ogromną prośbę o wysłanie piosenki Meeting Half The Way" na maila: agazet43@wp.pl Z góry WIELKIE DZIĘKI:)

paulkmyb

hej,czy moge prosic o przeslanie mi na maila piosenki "meeting half the way"? bédé bardzo wdziéczna.mój adres to marlene96@onet.eu

ocenił(a) film na 10
paulkmyb

czy ja też bym mogła prosić o tą piosenke natalialaszczok@wp.pl

paulkmyb

Witam jest możliwość przegrania mi tego filmu na kasetę lub dvd , na mój koszt oczywiście i wysłania proszę o jakieś informacje na meila Aga2004@vp.pl

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Agnieszka

ocenił(a) film na 10
dona_2

a ja sobie ściągnęłam na dvd ze stanów ukochany film :)

aliisanka

czy moglabym prosic Cie o przeslanie linku gdzie znalazlas ten filmbadz program przez ktory go sciagnelas??ja szukalam juz chyba wszedzie i nic;(dzieki z gory:)

ocenił(a) film na 10
anchelios

kupiłam na ebay :) od jakiegoś chłopaka z usa :)

aliisanka

Ahia.czyli jednak nie ma szans zeby to sie pojawilo na necie do sciagniecie;(ale dzieki za info:)

anchelios

A czy ktoś z Was kojarzy tę piosenkę przewodnią?Taka skoczna,facet śpiewa i w refrenie na końcu dośpiewuje "lalalalal" :) Czekam na odpowiedzi.pozdrawiam!

kbu_2

Bardzo bym prosił o przysłanie mi na maila tej piosenki meeting Half The Way.
moj adres : prizon@wp.pl

ocenił(a) film na 10
aliisanka

zapomnialem dodac...prosba w kierunku aliisanki :) chyba ze ktos ma juz ;)

ocenił(a) film na 10
aliisanka

a jest mozliwosc abys mi przeslala?? musialabys go zripowac a potem wrzucic na rapidshare'a albo w torrencie...z mila checia Cie przy okazji tego naucze :) bardzo mi zalezy na tym filmie...szukam go juz pare dni na wszystkie mozliwe sposoby internetowe i jedynie widze go na stronkach gdzie mozna go kupic...jesli nie bedziesz zainteresowana wspolpraca to w koncu sobie go zamowie tak jak Ty z USA :) czekam na odpis... bsk85@o2.pl i pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones