PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629445}

Nimfomanka - Część I

Nymphomaniac
6,0 73 796
ocen
6,0 10 1 73796
7,3 31
ocen krytyków
Nimfomanka Część I
powrót do forum filmu Nimfomanka - Część I

W sumie to mój pierwszy post, bo nie lubię dyskusji internetowych, ale... Nie rozumiem, jak można
dobrze oceniać ten film. Dla mnie to po prostu kolejna stracona szansa dotknięcia ważnego tematu.
Poważny problem moralny przysłonięty dupą i cyckami. Ale najwyraźniej widzowie tego oczekują.

użytkownik usunięty
krzychu_ka

No zgadzam się. Ja chciałam zobaczyć pie p rze nie na ekranie poza por nol ami, takie wiesz, legalne, szeroko dostępne dla widzów od 1 do 100 lat. Ja nie rozumiem jednak tej rozkminy. Joe (bohaterka) rozprawia o samotności i miłości (głównie) i o jeszcze tam różnych pierdołach. Ok, film może się podobać, ale wiesz co było najgorsze? Nie wiedziałam, czy mam płakać nad scenami takimi jak np. porzucenie żony i dzieci dla jakiejś ku r wy nagle będąc zaskoczona sceną pie prz en ia się. Uuu, ja załóżmy płaczę, a tu nagle stęki - czułabym się zażenowana. No i odwrotnie - nakręcam się, a tu dzieci porzucone przez tatusia. Nie wiem jakie emocje ten film miał wywołać. Ja mało nie zasnęłam. I jeszcze zostało mi kilkadziesiąt minut filmu.
PS: Skończyłam oglądać. Ten film zawalił mój światopogląd:( Wszystko sprowadza się do P I E R D O L E N I A :( <ironia>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones