PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629445}

Nimfomanka - Część I

Nymphomaniac
6,0 73 783
oceny
6,0 10 1 73783
7,3 31
ocen krytyków
Nimfomanka Część I
powrót do forum filmu Nimfomanka - Część I

Zabawa z dzieciństwa

ocenił(a) film na 7

Jak myślicie, o co chodziło w tej zabawie z dzieciństwa jak Joe z koleżanką była w łazience, nalały
wodę na podłogę i 'pływały' bez majtek?

panello

Naprawdę oglądając film do końca akurat tej sceny nie zrozumiałeś/łaś? Świat chyba nie był gotowy na ten film...

ocenił(a) film na 7
angelika_lucja

Gorzej by było jakbym całego filmu nie zrozumiała...

ocenił(a) film na 6
panello

Koleżanka angelika wie, ale nie powie.

ocenił(a) film na 3
panello

To taki test dla Ciebie abyś mogła spr czy jesteś "normalna".

Jeżeli zabawę dziewczynek widzisz jako tylko zabawę niewinnych małych dziewczynek to jest ok.

Z kolei jeżeli doszukujesz się że w jakiś sposób robiły sobie dobrze to jesteś zepsuta i daj numer ; )









Przepraszam, musiałem ; )

ocenił(a) film na 7
PoProstuTomek

Haha, dziękuję za wytłumaczenie :) Doszukiwałam się jakiegoś znaczenia w tej scenie, bo zastanawiałam się czy czegoś nie rozumiem czy to po prostu nie ma znaczenia ;)

panello

No właśnie chodziło mi o to, że film był na tyle "chory" , że spora ilość scen może być rozumiana dwojako ( mniemam, że nie każda jest nimfomanką i utożsamia się z uczuciami bohaterki więc wiele rzeczy można nie zrozumieć - normalne ) a akurat ta scena nie miała znaczenia.
chociaż....
normalka, każda mała dziewczynka bawi się z koleżankami w zdejmowanie majtek...

ocenił(a) film na 7
angelika_lucja

Ok, już zrozumiałam przekaz, dzięki ;)

ocenił(a) film na 7
angelika_lucja

oczywiscie ze ta scena miala znaczenie i o cos w niej chodzilo!!! wkoncowych sekundach tej zabawy widac jak joe podciaga spodniczke tak ze ociera sie o podloge nagim cialem, w dodatku jest na koncu ujecie jak dziewczynkom oczy "zachodza mgla" od tej przyjemnosci :)

KULTjednostki

popieram, scena miała jak najbardziej znaczenie, pokazuje zainteresowanie seksualnością (już) małej dziewczynki, I i B odczuwały przyjemność - proste,

ocenił(a) film na 6
KULTjednostki

to dobrze świadczy o dziewczynie, że nie zrozumiała tej sceny. widać w dzieciństwie grzecznie się bawiła.

użytkownik usunięty
szyszka411

Czyli uważasz, że dziewczynki dopiero są grzeczne jak nie wiedzą po co noszą? Ale podejrzewa, że to jednak była ironia z Twojej strony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones