PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33380}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
6,7 12 156
ocen
6,7 10 1 12156
6,8 4
oceny krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

Niby świetny film...

ocenił(a) film na 7

ale to tylko remake.Trzeba o tym pamiętać oceniając film, bo przypominam, że tą historie wymyślił Romero.

ocenił(a) film na 6
sawlol

To prawda.
Ale ja chciałem tylko napisać, że masz kapitalną okładkę płyty w awatarze :-) Drugi album UFO! Świetna płyta.

ocenił(a) film na 7
wojteczek

Szkoda, że tak nie doceniany :(.Flying jest niesamowite.

ocenił(a) film na 6
sawlol

Zdecydowanie tak! Kosmiczna płyta! I świetne improwizacje. Niestety, UFO jest lubiane głównie od momentu, gdy do grupy dołączył Schenker.

ocenił(a) film na 7
wojteczek

Swoją drogą Phenomenon też świetna.

ocenił(a) film na 6
sawlol

Tak, koncertowy "Strangers In The Night" też jest zabójczy. Chodziło mi o to, że wielu fanów niemal wykreśliło te dwie pierwsze płyty, bo tam jeszcze nieco inaczej grają, jest inny gitarzysta itd.

ocenił(a) film na 7
wojteczek

Tu się zgadzam,po przyjściu Schenkera zespół trochę zmienił styl grania na bardziej komercyjny że tak powiem.

ocenił(a) film na 7
wojteczek

Wtedy przybyło im wielu nowych fanów, którym dwie pierwsze płyty niezbyt odpowiadały.

sawlol

Wracając do tematu filmu, chciałbym zauważyć, że scenarzystami tego filmu są te same osoby co w oryginale (w tym sam George), tylko reżyser jest inny ale moim zdaniem poradził sobie z remakiem znakomicie :)

ocenił(a) film na 7
Nozix

Zgadzam się, ale mało tu zmieniono,pomysł oryginalny od Romero więc ten film gorszy od oryginału.

ocenił(a) film na 9
sawlol

Oby dwa były Romero

ocenił(a) film na 7
dawidtsy

Nie, ten był Saviniego. Pan Romero zajmował się scenariuszem.

ocenił(a) film na 9
sawlol

Umiesz czytać, brawo

ocenił(a) film na 7
dawidtsy

Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones