PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643609}

Noc oczyszczenia

The Purge
5,7 80 737
ocen
5,7 10 1 80737
4,1 14
ocen krytyków
Noc oczyszczenia
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia

Nieźle

ocenił(a) film na 7

Film bardzo fajny, miło się oglądało, scena końcowa była bardzo dobra, dodała tego czegoś. Poza tym, klimat to coś co zasługuje na uwagę. No i oczywiście przesłanie które niesie film i o którym nie napiszę aby nie zepsuć komuś seansu spojlerami bo takie info jakimś spojlerem jest.
No i w ogóle aktorstwo nie takie złe, pomysł całkiem i co tu dużo mówić, mi się podobało.
A i takie pytanie do innych, czy tylko ja sądzę że druga część, a raczej film przedstawiający drugą stronę całej czystki, czyli zwykłych ludzi na ulicy wypadł pod względem trzymania w napięciu i klimatu słabiej od "jedynki"?

ocenił(a) film na 3
WTTW_FILM

heeheheheheheheheheeheheehhehehehehehe przesłanie hehehehhehehehehhehehehehehehehhehehehehhe

ocenił(a) film na 7
DeGreZet

Jakieś jest, bo ten murzyn wziął im jakoś pomógł a był obcy, a te sąsiady co tak się znali chcieli ich zaszlachtować, więc z tego można wywnioskować jakieś coś w stylu przesłania....

ocenił(a) film na 3
WTTW_FILM

Mocno naciągane. Wógole w świecie, w którym istnieje tego typu ruch oporu(a w normalnym świecie pewnie około 95% ludzi nie chciałoby takie czytski) to coś takiego wogóle nie miałoby miejsca. Ludzie siedzą w domach przerażeni każdego roku i nic z tym nie robią? Już dawno powstałby ruch obalenia takiego rządu, a tutaj akcja doczy się kilka lat po wprowadzeniu czystki.

Jak dla mnie film bez sensu.

ocenił(a) film na 7
DeGreZet

Masz część racji, ale film to tylko film i nic nie musi być takie jak w rzeczywistośc .
Można się też przyczepić do tego że banda dzieciaków rozwaliła te zabezpieczenia autem.
Ale oglądało mi się go miło, a co do twojej wypowiedzi,
właśnie tego zabrakło w filmie, jakiegoś wyjaśnienia logiki rządu który tam panuje,
a w sumie nie wyjaśnienia logiki tylko sposobu "panowania" i rodzaju polityki,
warto też dodać że powstawały by pewnie jakieś schroniska dla bezdomnych z dobrym uzbrojeniem itd
właśnie przez to film ma u mnie 6.5/10, a że nie da się dać 6.5 to
dałem 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones