PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264735}

Noc w muzeum

Night at the Museum
6,4 149 336
ocen
6,4 10 1 149336
5,2 13
ocen krytyków
Noc w muzeum
powrót do forum filmu Noc w muzeum

Filmik w swojej kategorii (filmów familijnych) wg mnie jest po prostu bezkonkurencyjny. Jest to naprawdę "kawał" dobrego kina dla całej rodziny. Śmieszne sceny i dialogi, dobra gra aktorów no i co najważniejsze ciekawa fabuła - zrozumiała również dla najmłodszych widzów. Obawiałem się dubbingu, który podobno miał zepsuć całą przyjmeność oglądania, ale nie było najgorzej. Po paru ujęciach można się przyzwyczaić i nie zauważać, że film jest z podkładem - co jest niewątpliwym plusem:) Gorąca polecam!! 9/10

toldi_4

czy warto iśc do kina...Czy fajny jest dubbing

ocenił(a) film na 10
Kinomaniak20

Dubbing nie jest zły, wiadomo - najlepiej dubbing pasuje do kreskówek:) A tak serio, to nie zgadzam się z opiniami, że był masakryczny. Film jest głównie skierowany do całych rodzin, rzecz jasna, młody widz woli, gdy jest tłumaczenie. Jak pisałem wcześniej całość jest OK, jednak jeżeli ktoś jest fanem "mocnego" kina to ten film nie jest dla niego.

ocenił(a) film na 8
toldi_4

dubbing jest fatalny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam orginal!!!!! dlaczego robia tak okropne dubbingi w polsce wyjatek ( shrek, shrek 2 i pewnie shrek 3 )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones