PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31509}

Noc w operze

A Night at the Opera
7,7 2 583
oceny
7,7 10 1 2583
7,9 7
ocen krytyków
Noc w operze
powrót do forum filmu Noc w operze

to co najlepsze...

ocenił(a) film na 10

co można jeszcze powiedzieć... pod wpływem tego filmu zespół "Queen" nagrał płytę pod tym samym tytułem.
A oto jeden z lepszych tekstów:
Driftwood (Groucho): Ta kobieta? Wiesz dlaczego z nią usiadłem?
Pani Claypool (Margaret Dumont): Nie;
Driftwood: Ponieważ przypomina mi panią.
Pani Claypool: Poważnie??
Driftwood: Oczywiście! Z tego powodu, siedzę właśnie tu z panią, ponieważ, pani przypomina mi panią. Pani oczy, szyja, usta, wszystko związane z panią przypomina mi panią, - z wyjątkiem pani. Jak pani to wytłumaczy? (Jak to pani rozwiąże to jest pani "dobra"?)

użytkownik usunięty
ghostek

Dzięki Queen zainteresowałam się tymi filmami i braćmi Marx. ^^

Queen nazwał jeszcze kolejny album od tytułu filmu braci Marx - A Day At The Races. Groucho wysłał zespołowi telegram, w którym życzył nowej płycie powodzenia, i dziękował za to, że twórczość braci mogła posłużyć zespołowi za inspirację. "Dziękujemy, że nazwaliście swoje płyty tytułami naszych filmów. Jest nam bardzo miło. Mamy nadzieję, że wasz następny album, będzie się nazywał tak jak nasz nowy film: "Największe przeboje Rolling Stonesów"."

ocenił(a) film na 9
ghostek

ha-ha-ha! tak, .... pamiętam!...... przypominam sobie ten dialog! dzięki wielkie!
pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones